Horoskop na rok 2020 pro jednotlivá znamení


Horoskop na rok 2020 pro jednotlivá znamení

BERAN

Sedmička holí – král pohárů – měsíc

Berani jsou tento rok velcí bojovníci. Bude jim jasné, že ten, kdo nebojuje o své místo na tomto světě, tak ten nemůže nic vyhrát. Ano, je to sice risk, ale stále je lepší ho podstoupit než nedělat vůbec nic a věci nechat tak, jak jsou. Dále pro berany bude důležitá rodina, partner, děti… prostě pro ty svoje nejbližší jsou ochotni udělat vše. Jsou romantické duše. A že by zrovna tento risk byl kvůli nim? Bohužel je také bude na jejich cestě doprovázet strach a nejistota. Co bude zítra, co za týden, měsíc rok…? Tento stav je ale jen jejich vlastní, nikde není dané, že ho musí prožívat. Měsíc je o jejich hlavě, o jejich nejniternějších představách a straších. Co je tam dál, kde já nevidím? Čeká tam na mně něco krásného a nebo na mně vyskočí příšera a pokouše mně?

BÝK

Kolo osudu – sedmička holí – šestka pohárů

Býci tento rok budou také velcí bojovníci, jen s tím rozdílem, že u nich je bude doprovázet více méně štěstí. Kolo osudu bývá také nazýváno kolem štěstí. Oni vlastně si ani nemůžou vybrat jinou možnost než bojovat. Osudem byli postaveni před tuto zkoušku, věci se již rozběhli a nejde je zastavit, chvílemi se budou cítit nahoře a pak dole a pak opět nahoře… Oni ale bojují s rozkoší a vnitřním naplněním.  Bojují proti záležitostem, které vznikli v jejich minulosti, možno přímo v jejich dětství. Tento rok se pro ně také ponese v nostalgickém duchu. Mnozí z nich budou uskutečňovat své sny, které snili jako malý či před mnoha lety. Ve svém boji budou kreativní a nebo se prostě začnou směřovat po umělecké dráze. Zde ale s kolem osudu do ní byli vhozeny, tak a teď plav, ukaž co je v tobě!

BLÍŽENCI

Sedmička mečů – trojka pohárů – eso pentaklů

Naopak blíženci tento rok  budou obklopeny nepřáteli a nebo aspoň jedním. Tento člověk se naoko bude tvářit jako přítel, ale jeho úmysly nebudou čisté. Sedmička mečů s trojkou pohárů přímo varují před špatnou společností, možnost pomluv a různých podpásovek. Jsme zde nabádáni k bdělosti, naším nepřítelem zde nemusí být člověk jako takový, nepřítel je i ve formě alkoholu a různých jiných omamných látek. Pod jejich vlivem jsme nepřítelem sami k sobě. Pominu-li první kartu, pak váš rok není špatný. Umíte se bavit, radovat a užívat života. Dokonce se před vámi objeví minimálně jedna šance, díky které máte možnost si přijít na slušné peníze a nebo můžete vybudovat něco pevného, stabilního jako je plnohodnotný vztah, lukrativní zaměstnání, pro nezaměstnané aspoň nějaké zaměstnání či možnost začít podnikat. Ale zde pozor, vyvarujte se nabídek vzniklých pod vlivem alkoholu a nabídek od lidí, které znáte z různých pochybných podniků (hospody, kluby…).

RAK

Sedmička mečů – osmička pohárů – ďábel

U vás raků platí obdobný výklad jako u blíženců, jen s tím rozdílem, že vy se ve vzniklé situaci budeme úplně zbytečně utápět. Ocitli jsme se v nezáviděni hodné situaci, kolem vás obchází člověk a nebo více lidí, kteří to s vámi nemyslí upřímně. Dokonce bude pro vás těžké se dopracovat k pravdě co vše se doopravdy okolo vás děje. Lži, vychytralost, neupřímnost, snaha získat, ukradnout to, co je vaše… Celkově tato záležitost nebude na vás působit dobře, budete se ji stále v sobě zaobírat, to přece nemusíte. Odejděte, jděte dál a již se neotáčejte zpět. Ano, je tu i ďábel… mě to přece láká, přitahuje… Ten muž, žena mi lže, já se sice trápím, ale odejít nedokážu. Proč? V minulosti vám tento vztah, zaměstnání, situace něco dávala, ale teď je ve vás prázdno. Ďábel vás třeba nechce nechat odejít, kromě vlastní závislosti hovoří i o manipulaci směrem k vám od ostatních osob. V zaměstnání hovoří o konkurenci a nekalých praktikách, pomluvách, kdy se neštítí opravdu ničeho. Pamatujte, čím víc ďábla řešíte, tím větší sílu mu dáváte.

LEV

Hvězda – královna holí – pětka pentaklů

Lvi, na tento rok máte ty nejkrásnější vyhlídky. S hvězdou můžete mít vše, na co jen pomyslíte. Můžete mít úspěch, štěstí, lásku, bohatství… Jste dokonce vyrovnaní, víte co chcete a máte v sobě dostatek energie k tomu, aby jste si předmět svoji touhy vzali. Můžete být hvězdami společnosti, což ostatně jste od narození. Tyto vyhlídky jsou vám sice dány, ale záleží také na vás, jak se k dané situaci, ke svému životu zachováte. Pokud se budete chovat jako malý děti či jinak nezodpovědně, pak k naplnění těchto krásných vyhlídek nedosáhnete. Problém zde také bude vaše hlava, díky které budete mít tendence nevěřit, bát se, že se váš život a jistoty rozpadnou v prach a to díky věcem, které nemůžete ovlivnit. Věcem jako je hospodářská krize, strach, že ztratíte zaměstnání, strach z dluhů a z exekuce, strach z toho, že váš vztah stojí na vachrlatých základech a díky tomu nevydrží. Tento pocit je ale pouze ve vás, není zde dáno, že se naplní. Bohužel si ho ale můžete jen svým myšlením přitáhnout do života. Energie vašich myšlenek je opravdu silná, pozor na to.

PANNA

Osmička pohárů – rytíř mečů – hierofant – mág

Milé panny, letos zůstáváte v situaci, která vám nesvědčí. Kdysi dávno vám současný stav vyhovoval, ale tato doba je již dávno pryč a nevrátí se. Cítíte v sobě vyprahlou poušť, možno se také zaobíráte něčím, čím se již zaobírat nemáte. Bojujete s tím, ale je to jako boj s větrnými mlýny, který nikam nevede, jen vás to po energetické a po myšlenkové úrovni rozhazuje. Jste rozhození, vyplašení a vlastně ani sami nevíte co přesně chcete. Zde je pouze jediná cesta a to, opustit tuto situaci, otočit se k ní zády a dále se již nevracet a nedívat zpět. Nebojte se, hierofant je na vaší straně, je to váš ochránce a podporovatel. Je to někdo, kdo stojí za vámi a rád vám pomůže začít nový život. Hierofant také představuje víru, víru v to, že já to zvládnu a v to, že je nade mnou něco vyššího, co mně nenechá spadnout. Dále hovoří také o rodině a mravních, čistých hodnotách. S mágem nezačínáte od nuly, vidíte do předu, víte, kam přesně a proč směřujete. Za svůj život jste se mnoho naučili, víte, kde co přesně máte říct, jste mistry komunikace, umíte správně využívat i svoje další dovednosti. A pokud je využijete, pak se vaše sny pomalu začnou stávat skutečností.

VÁHY

Eso pohárů – šestka mečů – královna pohárů

Váhy, máte před sebou jedno z nekrásnějších období. Žijete tady a teď, užíváte si každou vteřinu, minutu, hodinu… tak, jako kdyby byla vaše poslední.  Minulost pro vás přestala existovat, prožíváte ty nejkrásnější emoce jako je štěstí, láska, naplnění… Před vámi se objeví jedna či více příležitostí, kterých když se chopíte, dokáží vám vyřešit nějaký váš problém. Se šestkou mečů se přesunete z neúrodných krajin na úrodné pláně, ze země tmy a zimy do země světla a léta. Tento rok u vás bude skvěle fungovat souhra srdce a rozumu. Rozumem vyřešíte problém a vaše srdce bude jásat. Rozumem se třeba jen rozhodnete nezaobírat se věcmi, které vás tahají do temnoty, rozhodnete se opustit nevyhovující vztah, nevyhovující zaměstnání či cokoli jiného a vaše srdce bude z tohoto řešení šťastné. Naopak ti, kteří jsou bez zaměstnání či bez partnera, pak i u těch se tato záležitost vyřeší k jejich největší spokojenosti. V jejich životech nastane zlepšení, objeví se něco nového. To také může být důsledek vaší chápavosti a přizpůsobování se ostatním a celkové situaci. Jste vnímavý, citlivý a nasloucháte. U nefunkčních svazků je možnost nápravy.

ŠTÍR

Šestka mečů – rytíř pohárů – blázen

Milý štíři, i vás čeká jeden z příjemných a bezstarostných roků. Na prvním místě je u vás rozum, pokud ho použijete, pak i vy vyřešíte nějaký vás problém a najednou se ocitnete jinde. Řešení se týká jakékoli oblasti vašeho života, jako je neuspokojivá finanční situace, nefunkční a nebo žádný vztah, problémy v zaměstnání, problémy s rodinou… Tento rok se přesunete z neúrodné, studené země do země zalité sluncem a řekněme i tou hojností. Nefunkční vztahy se buď vylepší a nebo z nich odejdete, to stejné se týká i zaměstnání. Vy si ale toto řešení budete brát až moc osobně, budete plni příjemných emocí, které si plnými doušky budete vychutnávat. Možná i trochu více než je vhodné, pozor zde na alkohol. Hrozí, že pod jeho vlivem uděláte nějakou pitomost, kterou si hned nebude uvědomovat. Záříte láskou a na ostatní působíte bezstarostným dojmem, možno až naivně, dětinsky. Ocitáte se na nové, pro vás neprozkoumané půdě, neřešíte co bude zítra, za týden, za měsíc, rok…  Vy ani dále nevidíte, ale to nevadí. Plně se snažíte svému životu a svoji situaci důvěřovat a hravě a s údivem jak to malé dítě pokračujete dále svým životem.

STŘELEC

Šestka mečů – dvojka holí – rytíř mečů – spravedlnost

Milí střelci, vy tento rok tápete, přešlapujete na místě a nevíte kam přesně máte svoji energii  poslat. A přitom je to tak jednoduché, i vy máte řešení svého problému, řešení svého života na dosah ruky. Obávám se ale, že bez vašeho přičinění se nepohnete z místa. U vás zde funguje zákon akce a reakce, jakou energii vyšlete, tak taková se vám vrátí. Nevyšlete energii žádnou, tak se vám nemá co vracet. Zde je řešení ve vaší hlavě, použijete-li analytickou mysl, tak najdete cestičku ven z tohoto bludiště, ale to by se vám do toho nesměli motat ty vaše city. Jak vy s tím zápasíte, jednou se nadchnete pro jednu cestu a za chvíli toto nadšení zahodíte pryč. Vaše energie je rozhozená, je to jako boj s větrnými mlýny. Útěchou pro vás bude, že je více než jedna správných voleb, více správných cest a po vás se chce, aby jste se pro jednu cestu rozhodli a veškerou svoji energii do ni vložili. Je to vaše zkouška a teď záleží jen na vás, jak v ní uspějete.

KOZOROH

Šestka pentaklů – páže pohárů – osmička pohárů

Milí kozorohové, tento rok nejste na vše sami, šestka pentaklů je karta spolupráce, vzájemné pomoci a velkorysosti. Ostatní budou podporovat vás jak po materiální, tak po psychické stránce. Je možnost dědictví, dotace či jiného pro vás daru. Ale na druhou stranu tím, který obdarovává můžete být i vy sami. Což zde děláte z celého svého srdce a bez rozmyslu, jste do této situace celý hr. Nakonec ale přichází rozčarování a vy zjišťujete, že vám tato situace nevyhovuje. Něco ze sebe dáváte a co dostáváte zpět? Dřív vám tento stav nevadil, dřív vaše srdce bylo spokojené, ale teď je v něm pusto, vyprahlá poušť. Poslední karta vám radí, že máte tuto nevyhovující situaci opustit, otočit se k ní zády a již se nevracet zpět ani v myšlenkách. I ti z vás, kteří něco získají, i těm toto štěstí nepřinese. Získáte peníze, jste sice spokojení, ale něco vám zde chybí. Hrozí, že je neuváženě utratíte za krátkodobé potěšení jako je např. alkohol. Za peníze si také lásku a štěstí nekoupíte, ale pokud budete velkorysí a něco málo věnujete např. na charitu, pak rovnováha nebude narušena. Pamatujte, vždy musí být rovnováha mezi tím co dáváte a co přijímáte, pokud není, pak je něco špatně.

VODNÁŘ

Hierofant – páže pohárů – šestka pohárů

Milý vodnáři, tento rok je pro vás pod energiemi hierofanta. Ten rád školí a dává lekce, leckdy i ty životní. Hierofant je také jedna z rodinných karet, zastává mravní čistotu ve vztahu. S ním jsou veškeré podmínky pro vstup do svazku manželského naplněny. U dlouhodobějších páru je kromě manželství možnost zplození dítěte. Jsou to páry, které si plně důvěřuji a které jsou podporovány z něčeho vyššího, je mezi nimi láska a jsou schopni se do následujícího kroku vrhat po hlavě. I pro vás ostatní je tento rok velice příjemným, prožijete ho v kruhu rodinném a s dětmi. Pro mnohé z nás bude tento rok plný nostalgie. Setkání se starými přáteli či láskami, popř. opětovné zamilování a nebo prožití vášnivého románku. Dostane se i na vás nezadané, možnost nového a nebo aspoň mileneckého vztahu do kterého dáte opravdu vše. Vás ostatní bude provázet víra v to, do čeho se pustíte. Rok přeje umělcům a všem možným kreativcům. Kreativita se netýká jen umění, kreativita se prolíná do všech oblastí života a vy si díky ní splníte sen, který jste snili kdysi dávno, možno přímo v dětských letech.

RYBY

Trojka pohárů – císař – královna holí

Milé ryby, jste velcí požitkáři a tento rok si budete užívat plnými doušky. Kolem vás je společnost veselých lidí, pozor zde na přemíru alkoholu. I vy ostatní, kteří společnost nevyhledáváte, tak i vy se budete cítit vnitřně naplněni, budete cítit vděk za svůj život a rádi by jste oslavovali. Jste optimističtí a máte vše, co ke svému životu potřebujete. Omezuje vás jen vaše disciplína a pravidelnost. Ráno musím tehdy a tehdy vstát, pak mám tyto a tyto povinnosti. Pokud svoje povinnosti a svoji snahu budete dodržovat, pokud trochu zkrotíte svoje emoce, s královnou holí máte k tomu vysoké předpoklady, pak získáte lepší zaměstnání, budete povýšeni a nebo získáte partnera, partnerku svých snů. Váš život potřebuje disciplínu. Potřebujete se na věci trochu dívat s chladnou hlavou. Máte i dostatek energie k tomu si dát život do pořádku, víte co přesně chcete a víte i jak se k tomu dostanete. Jste tvořiví a inspirujete svoje okolí. Dokonce i ti, kteří se nachází v trojúhelníkových vztazích, pak ti mají šanci být na koni, mají šanci převzít celou situaci pod svoje velení.

 S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop