Lenormand a Andělé světla na 6.9.2017


DOMOV – RAKEV – PES

+ MYŠI – KOSA

Na dnešní den nepadly zrovna lichotivé karty. Ráno máme úplněk, takže je možné, že citlivější jedinci si pár věcí budou brát mnohem více k srdci. První řádek hovoří o nemoci v domě, možno o trápení v našem nitru, něco není v pořádku. Někdo může trpět z probíhající situace až depresemi a nebo jen lehkým smutkem. Když bych zašla až do extrémů, pak může hrozit ztráta domu, bytu a výpověď. Jako kdyby naráz skončila jistota, která se nás před tím věrně a dlouhodobě držela. V horším případě by se zde jednalo o dlouhodobou nepříjemnou situaci. V našem rodinném životě bych energeticky první řádek přirovnala k neporozumění a trápení. Nic příjemného.

Vzhledem k tomu, že září je pro rodiče s dětmi spojeno s vyššími výdaji, tak bych tuto nepříjemnou situaci a atmosféru přiřadila této problematice. Myši hovoří o ztrátě. Dnes hrozí možnost zadlužení se a nebo také budeme muset náhle a nečekaně sáhnout do našich úspor a bude nás to opravdu štvát a nahlodávat. Myši s kosou také mohou hovořit o nečekané depresi.

Sama si říkám, ať je toto období už za mnou, do toho si přítel na neurčitou dobu půjčil moje auto do práce a já se tím pádem nedostanu ani nakoupit natož nemám jak odvézt syna do nemocnice na vyšetření. Věřím, že bude zase lépe, ten první týden je opravdu šílený.

ARCHANDĚL URIEL

Archanděl Uriel pracuje v rubínovém paprsku, který je tvořen purpurovou a zlatou barvou. Je to paprsek moudrosti a spirituality. Vytažení této karty je pro nás požehnáním, neboť archanděl Uriel vám přináší vyrovnanost, lásku, klid a mír. Zároveň jste také vyzýváni, abyste tyto krásné vlastnosti šířili mezi ostatní. Spojení s Archandělem Urielem vám pomůže najít jednotu s celým lidstvem. Jde o vysoký stav milosti, která vám přinese svobodu a radost. představte si, že jste zabaleni do purpurového a zlatého pláště, a požádejte Uriela, aby vám pomohl pozvednout vaše vědomí.

Afirmace: V míru a vyrovnanosti nalézám jednotu se všemi bytostmi.

S láskou Kateřina