Lenormand na 12.1.2020


Dnes jsem odpoledne musela zajet do obchodního domu pro kapsičky pro kočičky, opět bylo plné parkoviště, přeplněné obchody a samé výprodeje. Kromě kapsiček jsem si dovezla kukuřičné tortilla chipsy, na které myslím druhým dnem, jinak mně vše zanechalo chladnou. Když bych nemusela, tak bych nikam nejezdila. Na neděli jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

DÁMA – KVĚTINY + PES – RAKEV

Na neděli mám dvě roviny dne, dvě roviny situací. V první řadě je den dnes o nás, o nás ženách, jaký si ho uděláme, takový ho také máme. Máme veškeré předpoklady k tomu, aby jsme byli šťastní, spokojení, naplnění. Aby jsem si užívali přítomné chvíle tady a teď, byli tak šťastní, že vyskakujeme až k nebesům. Květiny hovoří o všem krásném co si dovedeme představit, o dárečcích, příjemných setkáních, příjemném ženském kolektivu či ženské společnost. S nimi je možné i to nemožné, ať je situace jakákoli, vždy je šance na její zlepšení. Ženy dokonce mohou dnes obdržet nabídku ke sňatku, ženy dnes budou takový ten pozitivní element v rodinách a ve vztazích. Tento první řádek vnímám o našem vnitřním pocitu a spokojenosti.

Druhý řádek je naopak o tom co máme. Pes s rakví hovoří o ztrátě jistoty, ztrátě něčeho, co jsme měli mít od teď řekněme až do konce života, rakev nám to vezme. Dále dnes můžeme ztratit někoho blízkého, ztráta kamaráda, přátel nebo dnes prostě s nikým takovým nemáme kontakt, ten člověk se nám neozývá. Pes kromě kamaráda odkazuje také na osobu, která je mladší než my, např. nás syn nebo i partner. Takto člověk také může onemocnět a nebo s ním zažijeme určitý předem nedefinovaný šok, radostný či nikoliv, to zjistíme až když se to stane. Jinak také o psovi hovořím v souvislosti s tím, co doopravdy vnitřně chceme, co uznáváme, zde tato kombinace hovoří o krizi identity nebo se vzdání našich nejniternějších přání což ostatně se stavem tady a teď plně koresponduje. Jsme šťastná a naplněná a nic víc neřeším.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí ceník služeb

a moje autorské mandaly