Lenormand na 13.8.2019


Dnešní den se od rána nesl na vlnách klidu a pohody, kdy jsem si nikým a ničím nerušena udělala svoje věci. Na úterý jsem vyložila z rozšířené verze Mystické Lenormand a teď ke kartám:

RAKEV – PRSTEN – DOPIS

+ ANDĚL – MEDVĚD

Tak a teď jak tuto kombinaci pojmout. Rakev totiž kromě trápení a kromě toho, že nějaké záležitosti dnes prostě budou na mrtvém bodě či se určitým způsobem stopnou, tak rakev také hovoří o šoku. A zde není nikde dané, zvlášť z této kombinace, zda tento šok bude radostný či nikoliv. Záležitost se týká jakéhokoli vztahu, spojenectví, smlouvy a nebo klidně i ústní dohody. Pokud bych se na toto spojení podívala z pozitivního konce, pak rakev s prstenem a dopisem pro některé z nás bude předzvěstí nového vztahu a nebo rovnou žádosti o ruku. Předzvěstí smluv a spojenectví se kterými jsme ale nepočítali. Na druhou stranu se může stát bum a je po našem několikaletém vztahu. Najednou se v něm objeví problém, mezi partnery je chlad a odstup a tento vztah je pouze formální, všední, bez náboje. Partnerství je pro nás jako koule na noze, bere nám energii, je nemasné, neslané. V nejhorších případech může přijít přímo až rozchod a my vlastně ani nevíme proč, možno si ho řekneme jen tak mezi řeší a nebo dostaneme sms. To stejné se dnes může týkat i pracovních záležitostí, smluv a dohod.

Ale ať se stane cokoli, pak nás to nezlomí. Anděl stojí vedle nás a obrazně řečeno nás podpírá. Ne jen díky andělovi máme sílu, tu mám také dává medvěd. My jsme někdo, máme určitou svoji pozici a tu nám nikdo nevezme. Stojíme pevně oběma nohama na zemi, nepotřebujeme se spoléhat na ostatní, máme sami sebe. Situaci medvěda ráda porovnávám s maminkami samoživitelkami a s maminkami, kterým dítě spadne pod auto a oni najednou mají v sobě tolik síly, že auto nadzvednou a dítě vytáhnou ven. Takže pokud dnes bude stagnovat nějaká věc a nebo něco nevyjde, pak nás to nijak neohrozí. A teď mi skočila do hlavy i další předpověď medvěda a tou jsou obchodní příležitosti a nebo se prostě objeví někdo, kdo nám hodí záchranný kruh.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop