Lenormand na 15.1.2020


Dnes jsem měla takový pohodový den, od rána do odpoledne jsem měla auto v servisu. Rok a půl jsem jezdila s přetrženým lankem u stahování okna zadních dveří, takže se mi do auta mohl dostat kdokoli. Zjistila jsem, že s touto skrytou vadou jsem auto už koupila, původní majitel to přidělal jen provizorně a mému synovi to při prvním stažení okýnka prasklo. Jak já jsem na něj byla naštvaná… hned jak přijde domů, tak se mu omluvím. Na středu jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

KOTVA – PES – DOPIS

+ DŮM – HVĚZDY

Na středeční karty jsem byla hodně zvědavá, hned ráno vezu Adélku na kastraci. Podle těchto karet se nemusím ničeho obávat a vše dopadne přesně tak, jak má. Kotva je karta našeho ukotvení v životě a v realitě. S ní nacházíme místečko, kam přesně patříme. S ní se dostáváme do rovnováhy a vlastně i do takové vnitřní pohody. Hodně se o ní hovoří v souvislosti se zaměstnáním, zde by se jednalo o podřízenou pozici a nebo o přátelskou atmosféru na pracovišti, ale ta by nešla přímo do hloubky, tzn. že kamarádi ano, ale jen do určité míry, podrobnosti, detaily z našeho života tyto lidé nemusí vědět. Pes časově hovoří o době, která je od teď řekněme napořád, v zaměstnání je dlouhodobé, zde se může přímo jednat o smlouvu, která na jedné straně je k nám přátelská a na druhé nám zajišťuje určité jistoty, aspoň nám se to tak jeví. Smlouvou může být nazývána také ústní dohoda. Energeticky jsme ustálení ve své realitě a to v takové, ve které jsme sami sebou a nic víc neřešíme, maximálně jen obyčejné a běžné věci.

Dům je pro mnohé cíl jejich cesty, zde máme svoji hvězdu, svoji vysněnou budoucnost v hlavě. Jsme na ni přímo a jasně koncentrováni. Co se týče reálného pohybu, pak dům je naše zabezpečení, naše jistota, rodinný krb, rodina… je to něco, co je naše a jen tak nikdo nám to nevezme, ale na druhou stranu je náš život fádní, stereotypní, věci jsou stále na stejném bodě. Ale ty naše sny… Teď se sice nic neděje, ale věci se pomalu začínají posouvat v náš prospěch, možno je nám něco příjemného či pro nás prospěšného přislíbeno. Kdo řeší nové bydlení nebo hypotéku, pak dnes mu karty přejí, své vysněné bydlení máte na dosah ruky.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí ceník služeb

a moje autorské mandaly