Lenormand na 15.4.2017


LABUTĚ – BYLINY – MEDVĚD

+ RAKEV – STROM

Labutě ty hovoří o lásce, věrnosti, důvěře. Pár labutí je spolu navždy, až do konce. Já je vidím jako pár dvou lidí a nebo jsou to naše pocity k určité situaci, věrni sami sobě, své práci, svému životu, věcem, které děláme s láskou a důvěrou. Tento pár se objevuje i na další kartě s názvem byliny. Jeden cyklus je u konce a začíná nový, ten představuje karta medvěd. Je to naše pevná půda pod nohama. Klíčová slova medvěda jsou síla, majetek, moc a také jistota. Medvěd se vždy postaví za dobrou věc, může to být náš ochránce a nebo ochrana všeobecně. Pokud vysíláme tyto pocity, které labutě představují ven, pak se nám to vše může vrátit v podobě medvěda buď v materiální úrovni a nebo formou posílení naší současné pozice.

Rakev je transformace, ukončení něčeho. Aby vzniklo něco nového, pak to staré musíme ukončit, musíme to nechat zemřít. Je to vyvrcholení něčeho, občas tato transformace bývá bolestivá, ale ve svém výsledku je to pro nás jen dobře. Se stromem tyto dvě karty hovoří o tom, že může nastat klidová fáze v našem životě, tou může být např. nemoc a nebo nějaké psychické problémy. A nebo se prostě a jednoduše něco v našem životě ukončí. Rakev na začátku také může hovořit o určitém leknutí, šoku.

Když to shrnu, pak se tento výklad může týkat páru dvou lidí, kteří stáli bok po boku spolu v dobrém i zlém, stmelovala je vzájemná láska a důvěra. Jeden cyklus je za nimi a začíná nový. O tom může mluvit i spodní řádek v tomto případě. V prvním případě se v novém cyklu může jednat o nalezení určité jistoty a ukončení problému, který souvisel s nedostatkem pevné půdy v jejich životě, např. nedostatek financí. V druhém případě se tento cyklus může týkat rodící se žárlivosti a následných psychických problémů, které z ní pramení.

V dnešním výkladu se přímo vidím. Díky tomu, že přítel skončil v nemocnici, tak jsem měla dost nečekaných výdajů, pár věcí jsem musela táhnout sama a nezbylo mi na pravidelné platby. Ve čtvrtek jsem si podala sportku a vyhrála jsem přesně to, co jsem potřebovala, nic víc a nic míň. Beru to jako takové vyrovnání od vesmíru, já jsem něco dala a ono se mi to vrátilo zpět, tím pádem rakev ukončuje starosti v mém životě a opravdu to pro mě byl šok, i když jsem to tušila… Duchovní průvodce mi stále opakoval dokola, neboj se, my to zvládneme, veř tomu a já věřila…

S láskou Saxi