Lenormand na 18.3.2020


Tak si říkám, že andělé musí stát nade mnou a nad mým přítelem, jinak to není možný. Včera měl jet k jednomu klientovy a něco mu říkalo, že tam nemá jezdit, tak si nakonec vzal celý den volno. A dnes se dozvěděl, že kdyby tam jel, tak by jsme museli zůstat v nařízené karanténě kvůli podezření nákazy. Jinak já kromě svoji práce nic neřeším, vše okolo mně jde mimo. Jedinou nepříjemnost, kterou od včerejška prožívám, tak jsou výpadky sítě u mobilního operátora, chce to trpělivost a pak se vždy dovolám tam, kam chci. Na středu jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

LIŠKA – JEZDEC – DÍTĚ

+ HAD – LOĎ – KLÍČ

No, zatím to stále nebudeme mít jednoduché. Liška v tomto případě odkazuje na určitou naši mylnou, falešnou představu. Liška také může být o tom, že se k nám nedostávají ty správné informace. Celkově je tato kombinace o zjednodušování situace. Vidím, že to bude dobré, vidím, že je to již na dobré cestě, že věci nejsou tak vážné. Zde budeme mít tendence se chovat až lehkovážně, na co roušku, ono je to na ústupu, nic mně přece nehrozí… ale to je zde opravdu mylná informace. Buď jsme tak naivní a hloupí a nebo prostě nám chybí ty informace. Co se týče médií, tak ty nám také neříkají vše, dostává se k nám jen část informací. Pozor taky, aby jsme se nenechali někým napálit, ale to by zde byla jen naše blbost. Výhodný nákup zde není vůbec výhodný.

Ano, věci se táhnou, nic nejde tak, jak by jsme si představovali. Had nás zde učí trpělivosti. Řešení a vlastně i vyřešení, uzavření problému je na cestě, jen to prostě nebude hned teď. Bohužel díky hadu máme tendence ke komplikovanému myšlení. Ještě se vrátím k hadu a loďi, obě karty jsou v dlouhodobějším časovém horizontu. S hadem věci neodchází, místo toho mají tendence se vracet. Pozitivní na tom je pouze ten klíč, ke kterému se postupně dostaneme.

Kdo řeší manželské trojúhelníky, milenecké a komplikované vztahy, pak řešením by zde bylo jedině odejít. Jen s tím hadem je to složitější, pořád nás tahá nazpátek a ty naše vzdušné zámky…

S láskou a pokorou Kateřina

zde je aktuální ceník služeb