Lenormand na 23.9.2020


Tak alergologii se synem mám za sebou, za dva týdny se dozvím výsledky. Dostali jsme další prášky, které má syn brát i mimo jeho hlavní sezónu, prý kvůli covidu. No, prášky skončí v šuplíku a vytáhnu je až při alergických reakcích v hlavní sezóně. Samozřejmě, že jsem žádné potvrzení do školy o synově stavu nedostala, prý mi ho paní doktorka nesmí pro mnou požadovaný účel vystavit, i když také nesouhlasí s nošením roušek. Ráda bych k tomu ještě něco napsala, ale to si nechám pro sebe. Jinak jsem měla opět příjemný den. Na středu jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

RYBY – JEZDEC + PARK – DŮM

Opět máme před sebou krásné stabilní energie a zítra dokonce k nám přijdou i nějaké finance. Energie peněz se krásně rozpohybuje, sice hned ty peníze nemusíme dostat do ruky, ale někde už jsou pro nás připraveny. Po energetické stránce můžeme být ze začátku nejistí v našich plánech a činech, jako kdyby jsme v celé události hledali něco co tam na první pohled není vidět a teď je to tam nebo není? Máme se tak zachovat a nebo jinak? Nakonec se ale přehoupneme v našem jednání, plánech, snech… na tu správnou cestu.

Park s domem je velice stabilní pozice ve společnosti, na společenském žebříčku a v rodině. Ostatně tato kombinace může také odkazovat na současnou situaci v České republice, což je zde ustálení. V partnerském vztahu zažíváme určitou jistotu, ale na druhou stranu se tento vztah dále nevyvíjí, je stereotypní, nudný. Partneři v něm mohou zůstávat i ze své pohodlnosti. Jinak celkově se cítíme v naší pozici bezpečně, vybudovali jsme si něco, co nám nikdo jen tak nemůže vzít a tento pocit z nás vnímá i okolí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je aktuální ceník služeb