Lenormand na 3.10.2019


Tak jsem se dnes pustila do jedné věci, kterou jsem díky vnějším okolnostem odkládala několik let na k tomu vhodnou dobu a ta právě teď nastala. A takových věcí je teď v mém životě více a všechny se pomalu dávají do pohybu, jsem opravdu spokojená sama se sebou a se svým krásně se vyvíjejícím životem a přitom stačilo jen jediné a to, hodit si hlavy ten správný program. Na zítřek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

HAD – LIŠKA + DOPIS – PRSTEN

To je zase kombinace, přemýšlím zda se mám smát a nebo brečet. I když já to beru stejně s humorem. Kombinace hada a lišky odkazuje přímo na ten nejtěžší kalibr lži a přetvářky. Je to faleš ze strany dvou osob a nebo je tato lež tak hodně zamotá, že je velký problém ji rozmotat a tím ji přijít na zoubek. Věci se táhnou, komplikují, lidé se nám vymlouvaní a nebo přímo zapírají. Optimistický člověk by k této kombinaci řekl toto, že si vše komplikujeme zbytečně jen my sami, zbytečně děláme z komára velblouda, protože zas tak složité to není, vlastně je to tak složité, jak si to my sami uděláme. Kéž by i toto byl náš případ, v tomto se ale necháme překvapit, přece hned nemusíme myslet na to nejhorší.

Ale i tak bych si dnes dávala obzvlášť pozor při uzavírání všech druhů smluv a spojenectví. Sice dopis s prstenem, ten přímo odkazuje na uzavření určité smlouvy a nebo jen ústní dohody. Ale my zde vůbec nevidíme pod povrch, jaké jsou detaily, co je napsáno pod čarou? My vidíme jen to, co má být vidět, jen ten obal, ale už nic víc. V partnerských a mezilidských vztazích tato kombinace hovoří o takových obyčejných, povrchních vztazích. Ahoj, jak se máš, dáš si něco na jídlo…? Ale kde je to, jak jsi se dnes cítila a upřímné co by jsi si přála? I náš den bude v těchto energiích, obyčejný a fádní.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop