Lenormand na 7.11.2019


Dnes se toho moc v mém životě neudálo, vlastně vůbec nic kromě obyčejných, běžných věcí. To, co jsem si přála, tak to opět stálo na místě. Na následující den jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

MYŠI – KLÍČ – PES 

+ STROM – PÁN

Opět žádná změna, žádný svěží vítr se nebude konat. S myšima to za nic nestojí, mnozí z nás pociťují určitou ztrátu. Ta může být jak po materiální stránce, kdy nám myši pomalu a jistě berou naši jistotu, naši pevnou půdu pod nohami. Berou nám to, co jsme měli mít jisté až do konce našich životů. Ono to tam sice stále ještě je, stále máme na to, aby jsme současnou naši situaci zdárně vyřešili. Ale to by znamenalo také se přestat zaobírat myšima, uzavřít toto hlodání a hlodání v naší hlavě, které nám kromě starostí nepřináší nic jiného. Myši nám totiž zde nahlodávají kromě našeho života také naši sebedůvěru a s ní to, co vevnitř doopravdy chceme. A to je právě naše cesta ven, řešení je pouze v nás samotných, nikdo jiný nám s tím nepomůže. Mnozí z nás díky této situaci mají tendence upadat do depresí a zde se budu opakovat, tento stav nám nepřináší nic dobrého. Ano, někteří z nás mají problém s penězi, jiní ve vztazích a další třeba sami se sebou a se životem celkově. Klíč nás zde nabádá k tomu, aby jsme za touto situací zavřeli vrátka, neotáčeli se k ní místo toho se koncentrovali na to, co máme, co jsme neztratili, na přátelé, sami sebe, popř. podporu či pomoc od někoho dalšího.

Ano, náš život je zde bez dalšího posunu směrem vpřed, zdá se nám fádní, stereotypní. Ale na druhou stranu pevně stojíme zakořeněni v zemi a okolo nás může být vítr a vichřice a my stále stojíme bez hnutí dál. Strom hovoří o odolnosti a také o značné dávce trpělivosti. Dále s ním i ty jistoty, zabezpečení a oporu také máme. A celé je to zakončeno námi a naším osobním, jedinečným přístupem. Zde bych řekla, opět je dnes celé o nás. Co si připustíme do svého života, tak to v něm také máme a já si dnes myši připouštět určitě nebudu. Vy ano?

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop