Lenormand na 9.7.2019


Dnes jsem se od rána nezastavila a to mi připadá, že jsem vůbec nic neudělala, dost věcí na mě ještě čeká. Na úterý jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

PARK – HORA – STROM

+ SRDCE – VYKLADAČKA

Hodně zajímavé sestavy. Park je o společnosti a také o veřejném mínění. Zde ho spíše vnímám v souvislosti s ostatními lidmi. Protože hora nám zamezuje kontakt s nimi, zamezuje nám cestu do společnosti, do restaurace, na nějaký večírek či kulturní nebo jinou akci. V běžném životě se mnozí z nás nedostanou ani do obchodu. Ostatní se budou raději držet zpátky, nemusí mít náladu vycházet ven. Ostatně není o co stát, tato společnost není pro nás zrovna ideální, nic díky ní by jsme stejně nezískali, žádný postup, žádný vývin směrem vpřed by tam stejně nebyl. Maximálně by jsme se tam nudili a v nejhorším případě by nás to až mohlo stahovat dolů. Kdo řeší úřední záležitosti, pak i ony budou dnes stát a vy budete trpělivě a odolně čekat až se věci dají do pohybu. Občas park s horou hovoří přímo o byrokracii. Pro obchodníky bude hora izolace od zákazníků, přijde jich málo a nebo nepřijdou vůbec a opět je to trpělivosti, sice nás to na chvíli zastaví, ale nezlomí nás to. Ve vztazích park hovoří o oficialitě, kde opět není možná a vy jen budete čekat a čekat… ono to nějak dopadnout musí.

Na druhou stranu si dnes velice krásně rozumíme s našim srdíčkem. Vykladačka kromě kartářky, vědmy, terapeutky, psychologa, kouče, šamana… hovoří o situaci, kdy je nám dovoleno nahlédnout do podstaty věci, kdy vidíme přesně to opravdové. Ostatně zde vykladačka může přímo odkazovat na spirituální svět a na různé bytosti, které v něm žijí. Např. na duchy, anděly, víly a nebo na naše průvodce či i to naše vyšší já. Oni nás dnes bez újmy krásně provedou záležitostmi našeho srdce. Takže i když pár věcí může stát, náš společenský statut se nevyvíjí tak, jak by jsme chtěli, tak my si z toho nic neděláme. Děláme věci, které milujeme, jsme jinak spokojeni.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop