Lenormand na 16.9.2020


Tak dnes mi dorazil mikrofon k foťáku, říkám si, jak jsem bez něj mohla existovat? Konečně je mně na videu pořádně slyšet, jen nějakou dobu budu ještě dolaďovat detaily. I přítel nakonec uznal, že tato investice byla nezbytná. Na středu jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

KOSA – DOPIS – MYŠI

+ DÍTĚ – KVĚTINY

No, sama jsem zvědavá, co nám středa přinese. Kosa na začátku nevěstí nic dobrého a zde v kombinaci s kartami z celého řádku to opravdu nic dobrého nebude. Jedná se tu o záležitost, díky které budeme pociťovat určitou ztrátu a nebo nám způsobí starosti. Kosa přináší veškeré nečekané události a radikální řezy, najednou se to stane, najednou se dovíme pro nás nepříjemnou zprávu. Co se týče úrazů, nehod a operací, pak s dopisem to nemusí být zas taková velká katastrofa, ale i tak, je to pro nás nepříjemné a jak jsem psala, tak se jedná o ztrátu, finanční a nebo emocionální. Zprvu dokonce můžeme pociťovat šok.

A teď to pozitivní, i přes to nepříjemné se stále snažíme udržovat v naději, že ať je situace jakákoli, pak to i tak může dopadnout dobře, dokonce se může stát i zázrak. Ano, z naší strany se může jednat až o naivitu, ale krásnou naivitu, kdy jako malé dítě se stále snažíme dívat pozitivně dopředu, snažíme se jít i přes to vše dále. Nefunkční vztah se sice rozpadne, ale nám to udělá dobře, díky tomu můžeme být opět šťastní. Ať se ukončí cokoli, pak se před námi místo toho otevře něco jiného a to za to přeci stojí.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je aktuální ceník služeb