Vize nadcházejících událostí


Poslední dobou, když natáčím video, tak mně provází jeden technický problém za druhým, hodně jsem přemýšlela nad tím, proč se tak děje, přestože moje technické vybavení je v naprostém pořádku. Jako první mně napadlo, že mně chtějí zastavit andělé, abych o pár věcech nemluvila, možná toho říkám až moc, možná všichni na tyto sdělení ještě nejsou připraveni… Po posledním videu, které se mi opět u konce přerušilo, jsem mluvila o posledním svém věšteckém snu a to se již nenahrálo. A najednou mám v hlavě něco jiného, co když to nejsou andělé, ale co když je to temná strana, která nechce, aby se tyto informace dostali do éteru? Už i Hitler využíval služeb nejlepších mágů, tak proč by se i teď nedělo něco podobného? A proč to přirovnávám? Mnoho lidí si to neuvědomuje, nevnímá to a nebo si to nechce připustit, ale už nějakou dobu jsme ve válce….

A teď k tomu snu, který se mi před pár dny zdál, měl dvě části. Podotýkám, že sny se mi nezdají tak, že bych v nich viděla přesně jak se to stane, sny se mi zdají formou symbolů a pocitů. Za tu dobu, za těch několik let, co se jimi zabývám, tak jsem se v nich naučila číst. A bohužel všechny sny, které se mi zdály o současné situaci, tak ty se vyplnily.

Objevila jsem se v nějakém velkém domě, spolubydlela jsem tam s přáteli, byl to velký, starý, ale za to krásný dům. Já se bála v noci pobývat v jednom křídle domu, protože tam chodil duch japonky ve žlutém kimonu. Najednou jsem se objevila u kamarádky, která měla otevřený notebook a na něm mi ukázala video. Je to ona? Na videu z moře vytáhli japonku ve žlutém kimonu, zachránili ji před utonutím, ale hned ji vzali její žluté kimono. Vnímala jsem, že ji ho vzali nenávratně, její kimono složili a položili na hromadu stejných, složených kimon. A já jsem pochopila. Co bylo pro ni kimono? Její tradice, její život! Co symbolizuje žlutá barva? Touhu žít a hlavně je to radost ze života. Není to poprvé, co se mi tento rok zdálo o tom, že lidé budou ve větší míře páchat sebevraždy. Dva dny nazpátek jsem dokonce viděla i nějakou statistiku, kde to bylo řečeno. Ano, všichni současnou situaci a situaci, která přijde psychicky neustojí a odhodlají se k tomuto kroku.

A teď přejdu k druhé části. Seděla jsem na sedačce u okna ve studiu. V ruce jsem měla žluté olejové pastely a ukusovala jsem je. A vypustila jsem jednu větu: „Proč jsem tak posedná po žluté barvě, proč?“. A teď odpovím: „Protože chci žít, protože se chci za každou cenu radovat ze života!“. Žlutá barva je spojena se třetí čakrou, čakrou solárního plexu. Chodí mi, že by jsme měli tuto čakru posilovat, měli by jsme se obklopovat žlutou barvou a slunečními paprsky. V jednom případě, když je tato čakra zablokovaná, tak se můžeme chovat jako loutky někoho jiného. Pokud funguje jak má, tak jsme schopní se prosadit, jsme schopni nenechat sebou manipulovat. A teď dále ke snu. Okolo okna šli tři muži, zastavili se před oknem a zeptali se mně, zda jsem, teď si jen nepamatuji, zda se jednalo o očkování a nebo o testování. A já jsem odpověděla: „Ano, jsem!“. Ale jim nestačila moje odpověď, oni chtěli vidět důkaz. A já jim ukázala svoji ruku, byl na jí ještě čerstvý, krvavý vpich. Okolo něj byla krev, hodně krve, jako kdybych tuto proceduru podstoupila násilím a v ten moment sen skončil.

A co z toho vyplývá? Podívejme se na Slovensko, co se tam děje. Říkalo se, že testování není povinné, to je sice pravda. Původně se hovořilo o tom, že ti lidé, kteří se neotestují, tak budou bráni jako pozitivní a budou muset být deset dní v karanténě. Procentuálně se odmítalo zúčastnit testování přes čtyřicet procent občanů. Kdyby byli takové podmínky i u nás, tak i já, tak i přítel a děti by jsme na testování nešli a klidně zůstali doma. Ale podmínky se najednou změnili, sice jen v pár oblastech, ale kdo zaručuje, že se takové podmínky nerozšíří dál? Najednou to není deset dní, ale jsou to tři týdny, což je doba trvání nouzového stavu a pokud se nouzový stav prodlouží, pak to bude ještě déle. Zní to dost nelogicky, že?  Když jsem četla o tom na internetu, tak tam to bylo definováno následovně: „Ten kdo se nechá otestovat, ten bude mít jako bonus to, že může chodit na nákupy, do práce, chodit na poštu, do banky a chodit pro děti do školky…“. Sami si udělejte obrázek o tom, jak to na vás působí. Na mně to nepůsobí dobře a zvlášť když si vzpomenu na slova našeho již bývalého ministra, který o bonusech hovořil v rámci očkování. A teď ruku na srdce, kdo si může dovolit být minimálně tři týdny doma? U někoho je i těch deset dnů neúnosných. A tento stav se může klidně protáhnout do konce roku, do konce ledna.

Pokud jde o mně, pak do konce roku mohu zůstat doma, ale hned v lednu si musím vyřídit nové doklady a to bez mé návštěvy úřadu nepůjde. A pokud zůstanu doma já, tak zůstane i přítel, ten se beze mně nenechá testovat a z čeho pak budeme žít? Z čeho budeme platit účty? A další věc, pokud jeden člověk z domácnosti se nenechá testovat, má pak ten zbytek volný pohyb? A pokud se děje toto teď na Slovensku, tak za chvíli je to dle mého snu i u nás v České republice. A bude se to týkat jen testování? A popravdě první, co mi skočilo do hlavy v tom snu, bylo očkování, jen moje logika mi říká, že je to nesmysl… Ale obávám se, že i k tomuto postupně dojde. A mnoho lidí podstoupí tuto proceduru protože k tomu budou donuceny, protože jinou možnost mít nebudou.

A teď poslední věc, z jednoho zdroje mi přišla informace, že na Slovensku probíhá a nebo teď bude probíhat čipování, které je schováno právě pod testováním. K této informaci zůstávám neutrální, nebudu ji potvrzovat ani vyvracet, protože sama ji nemám nijak ověřenou. Ale chci k tomu napsat jen to, i kdyby toto byla pravda, i kdyby toto nakonec čekalo nás všechny, pak toto není konec světa. Přišlo mi, že očkování, ale i čip se dá energeticky vyrušit a tuto sílu v sobě máme všichni, nemusíme být zrovna mistři Reiki, Shambally a jiných energií. Každý člověk i bez zasvěcení může poprosit Krista o jeho léčivou energii, každý může poprosit o energii světla. Můžeme také poprosit o pomoc Boha a anděly. Věřím, že se s tím popereme…. a snad i zvítězíme.

S láskou a pokorou Kateřina