Vize o budoucnosti…


Moji milí, TOTO ČTENÍ NENÍ OPRAVDU PRO KAŽDÉHO. V úvodu chci říct, že většina vizí se dá odvrátit. Vrátím se ještě k minulosti, kdy jsem ke konci roku 2019 viděla ve vizi Co..d. To jsem se tenkrát také dívala na oblohu, byla nádherná, obdivovala jsem ji a najednou se na ní objevil černo černý kouř, tak intenzivní černou jsem nikdy neviděla a ten kouř postupoval k nám, lidé utíkali do domovů, kde se zamykali, báli se toho kouře nadýchat. Já se ho nadýchala a opravdu v realitě jsem si já i moje celá rodina co….m prošli. Pak jsem měla vizi o očkování, kterou jsme díky Bohu odvrátili, teď vím, že se toto nestane. V předposlední vizi k současné situaci jsem viděla bouřící konflikt ohraničený hranicemi, hromy, blesky, rány… opět obloha tmavá… každou chvíli to chtělo rupnout za hranice, bylo to tak, že stačilo přidat jen další kapku, další hrom a ruplo by to i dále. Ale ti nahoře se z toho nepoučili a začali dráždit hada bosou nohou a co udělá had? Kousne, nenechá si to líbit… Toto je varování, jak současná situace může při současném konání těch nahoře dopadnout.

A přesně toto jsem viděla ve své vizi: Opět jsem se dívala z okna na oblohu, po ní letěla žlutá zářící čára, byla to nesmírná krása… Neutíkala jsem a místo toho jsem zavolala svoji mamku, aby se se mnou na to dívala, bylo mi totiž jasné, že není kam utéct a je lepší si tu krásnou podívanou užít až do konce. Střela dopadla na zem, bylo to sice daleko, ale zároveň velice blízko na tak ničivou sílu, kterou to rozpoutalo. Nebyla to běžná atomová bomba, nebyl tam ten hřib, ale výbuch byl ještě ničivější. Po dopadu a velkém výbuchu v jednom ohnisku se z ohniska rozlétly další ohnivé střely do velké dálky na všechny světové strany. Toto jsem nikdy neviděla a opravdu nevím, jak fungují bomby. S tímto výbuchem se strhla veliká vlna ohně, který velice rychle postupoval a vše spálil, po všem živém bylo v setině vteřiny a nezůstalo tam nic. Oheň byl už skoro přede mnou a postupoval dál… Základy domu, kde jsem se nacházela dostali náraz… Záchranné práce vázli, nikdo nikde… prázdné ulice… A lidé, kteří si libovali v týrání ostatních, tak obsazovali domy a mučili jejich majitele. Já jsem zjistila, že je vůbec nepotěším, když se začnu smát a když budu v této situaci šťastná… Tak jsem se smála… Výjev, který jsem viděla, jsem se snažila i nakreslit, viz. přiložený obrázek.

Jinak moje vize jsou v symbolech, ale jedna věc je z nich jasná, že s tímto současným přístupem bude minimálně konflikt i na našem území a nebude to vůbec nic příjemného. Co se týče možnosti dopadu bomby, vím, kam by dopadla, ale tuto informaci si nechám pro sebe. Jinak toto téma posledních pár týdnů jde mimo mě, absolutně jsem se od něj oprostila. Nezajímám se o toto dění, neřeším ho… A místo toho se věnuji pouze své umělecké tvorbě.

Ale i tak jsem se zeptala ještě tarotu, vyložila jsem tři karty na to, co pro nás tato vize bude znamenat reálně v budoucnosti:

OSMIČKA HOLÍ + PĚTKA PENTAKLŮ + ĎÁBEL

Obrázky z těchto karet říkají vše… osmička holí je o akci, o rychlosti, je to ohnivá energie, která přijde tak rychle, že to nemusíme hned postřehnout a najednou jsme v konfliktu. Pětka pentaklů zde hovoří o globálním problému, o něčem, co přichází z venku a my to nemůžeme ovlivnit. Přináší sebou strádání, veškeré možné ztráty a chudobu. Já v této kartě cítím i velkou zimu, tu jsem cítila na sobě i ve své vizi. Ostatně pětku pentaklů jsem vyložila i v prosinci roku 2019 na následující rok a psala jsem o ní opět v souvislosti s globálními problémy, s propouštěním, ztrátou zaměstnání a finančním strádání a v realitě nám přesně toto přinesl rok 2020. Mnoho lidí se do mě tenkrát kvůli mé předpovědi pustilo, co si to dovoluji vůbec psát… A nakonec ďábel zde jasně odkazuje na vysokou politickou hru na kterou jsme my krátcí… Takže „ANO“, i když jsem se snažila na to celé dívat optimisticky a s nadhledem, tak realita nebude vůbec příjemná…

UPOZORŇUJI, ŽE NIKDE NECHCI ŠÍŘIT PANIKU. NEŠÍŘÍM DEZINFORMACE, NEŠÍŘÍM ANI REÁLNÉ VĚCI. PÍŠI ZDE POUZE SVŮJ NÁZOR SE KTERÝM SE NEMUSÍTE ZTOTOŽNOVAT. NIKOMU SVŮJ NÁZOR NEVNUCUJI A ANI VNUCOVAT NEBUDU.

Dále do předu píši, že klienty na konzultace a osobní výklady již neberu. Napojování na cizí energii mě nedělá dobře, vysiluje mě to. Chci si na pár měsíců, možná na pořád, dát od problémů ostatních pauzu. Vnitřně vím, že toto již dělat nechci… Tak to nechám volně plynout…

Děkuji za pozornost.

Katarina Spiralo