Vize ohledně války na Ukrajině


Před pár dny, někdy hned na začátku války na Ukrajině, jsem měla o tom všem vizi. Vize vždy mívám v různých symbolech a nějakou dobu mi trvá, než je celé v sobě zpracuji… ZDE JE DETAILNÍ ANALÝZA MÉ VĚŠTECKÉ VIZE O VÁLCE:

Na začátku jsem se objevila s několika lidmi, které jsem neznala, před bytem, kde měla probíhat nějaká bojová hra, přesně tak jsem to i nazývala v té vizi. Byli jsme do ní všichni vtaženy, já se ale bála jedné věci, aby se nenaplnil můj jeden určitý strach, je to něco, čeho se bojím jako čert kříže. Byla jsem ubezpečena, že toto se nestane a opravdu se to nestalo. V realitě se válka nerozšíří k nám do ČR, ani nehrozí jaderný útok. Válka bude probíhat jen na jednom území, ve vizi to byl pouze jeden pokoj. Dále jeden z úkolů, vlastně jen jediný byl, složit do krabičky od sirek určitý počet sirek, ale nikdo nevěděl, že je to úkol… a vlastně kde ty sirky v té místnosti vzít… mně napadlo prohledat svoje kapsy… každý z těch lidí měl u sebe po pár sirkách… dali jsme to dohromady, dokonce jich bylo mnohem víc, než mělo být a tím se bojovka ukončila. Bylo mi to divné, věděla jsem, že to bylo naplánované, že to mělo trvat mnohem déle, skočili mi do hlavy čísla 6 a 8 (viz. fotka pod příspěvkem) a také informace, že těm, kteří tuto hru hráli před námi, že těm hra trvala mnohem déle, my ji ukončili hned. V realitě před námi byla první světová a druhá světová válka. Tato současná situace na Ukrajině tedy skončí brzo a to díky pomoci a podpoře lidí okolo, tedy okolních států, popř. i jiných států. Když se podívám na datum zahájení invaze na Ukrajině, pak ta pomoc dalších lidí mi skáče do hlavy při číslovkách 2.

68

= finanční nesnáze, starosti. Nelehké osobní vztahy. Neurózy

Vize ale pokračovala dále… ti lidé, co hráli se mnou, odcházeli někde k řece se projít… necháme to plynout, necháme to tak, jak je… až z toho vyplynou následky pro nás… objevila jsem se na náměstí a tam optika, šla jsem dovnitř, že si potřebuji koupit nové brýle a tam cena za jedny 125 tisíc korun, byli to značkové brýle od firmy Dior, v realitě jsem takové viděla za osm tisíc a to v drahé optice. Obyčejné věci se pro nás stanou luxusem? Nebudeme si moci pořídit ani základní zdravotní pomůcku? Symbol brýlí také hovoří o tom, abychom se na tuto situaci podívali z jiného pohledu? Co nevidíš? Co přehlížíš? Co opomíjíš? A co ty sirky? Sirky v krabičce? Skáče mi tu asociace: sirky, jiskra, oheň, popel… Ano, díky této pomoci válka skončí, ale co se nového rozpoutá? A pokračuji třetí částí… Objevila jsem se před karavanem… připomínalo mi to kočovníky, herce… tam viseli šaty, kostýmy… Co se hraje? Kdo s námi co hraje? Jsou na tom všichni uprchlíci opravdu tak špatně? A nebo, je to jen útěk za lepším životem? Děje se opravdu to, co je nám prezentováno? A nebo je to jasný plán s jasným cílem?

Ještě se vrátím k cenovce za brýle, celkem dává číslo 8, u současné reálné ceny je také 8, toto číslo mám spojeno s karmou. Tedy této události se nedalo vyhnout, mělo to přijít. Už v jednom videu a nebo dvou jsem se zmínila o karmickém zatížení státu, určité vymezené oblasti a národu, tak zde se to potvrzuje. Dále osmička sebou nese zákon akce a reakce, který zde může být u tohoto čísla až ničivého charakteru. Ekonomické problémy? Krize? Migrace obyvatelstva? Nakonec jedna pozitivní věc, v kostýmech jsem objevila oranžové šaty, v kterých jsem se zhlédla… což pro nás hovoří o velké touze žít a touze přežít… A teď mi s posledním záběrem skočila do hlavy také podřízenost, když jsem si ty šaty chtěla obléknout… můžeš, ale… pocit, že když si je obleču, tak nemůžu v nich odejít… a dále ten čas, jako kdybychom se v něm vrátili o pár let zpět… doba před rokem 89 (ty šaty byli z osmdesátých let, karavan možná ještě starší…). Ten konec byl velice zvláštní: „Když nechceš, nemusíš se přece nechat vtáhnout do této hry!“. Ať si každý o tom udělá obrázek takový, jaký chce.

S láskou a pokorou Kateřina Skoupá

NESOUHLASÍM S VÁLKOU A NEPŘIKLÁNÍM SE ANI K JEDNÉ, ANI K DRUHÉ STRANĚ. DOKONCE ANI NIC Z TOHO, CO SE DĚJE NA UKRAJINĚ NEPOPÍRÁM A NIKDY JSEM TO NEPOPÍRALA! TOTO JE POUZE MŮJ OSOBNÍ NÁZOR, TAK HO I TAK BERTE!