LENORMAND (+ Tarot) - výklad karetSunny - life Mariášové karty90ti min. konzultace

LENORMAND (+ Tarot) - výklad karet

Osobně Brno, telefonicky (v rámci ČR, SK... volám já), skype, WhatsApp, Viber, FB video...

Více o službách

Sunny - life Mariášové karty

VLASTNÍ TVORBA...

Více o službách

90ti min. konzultace

Osobně Brno, telefonicky (v rámci ČR, SK... volám já), skype, WhatsApp, Viber, FB video...

Více o službách

Ceník služeb

Kateřina Skoupá - aktuální ceník 2020

"Naše současnost a budoucnost se odvíjí od minulosti a abychom mohli jít dále, nestáli na místě, netočili se v kruhu, je důležité vyřešit minulost, ukončit ji."

"Chcete-li aby se změnil svět okolo nás, musíte nejdříve změnit sami sebe a já vás k tomu nasměruji.”

Konzultace

Osobně Brno, telefon (ČR + EU*), Skype, WhatsApp, Viber, Messeger.

90 minut - běžná konzultace

Nadhled nad vašim životem. Řeším zde nevyřešenou minulost a bloky z ní, dále současnou situaci, co můžete a co nemůžete ovlivnit, karmickou zkoušku a následující budoucnost. Vztah, situace okolo partnera, jeho charakteristika, úřady, zaměstnání… Z tohoto výkladu se dá vyčíst hodně věcí + následující vaše otázky.

30 minut - mini konzultace

Zde řeším pouze konkrétní dotazy. Např. pokud řešíte rozhodnutí, nemůžete se rozhodnout pro toho a nebo pro toho druhého partnera? Mám vzít tu a nebo tu druhou práci? Čeká Vás nějaká důležitá událost a nejste si jistí svými kroky? Opravdu mě miluje?

1 otázka - písemně

Odpověď na jednu vaši jasně definovanou otázku. 

Vypracovanou otázku odesílám na email přílohou v souboru doc a nebo  pdf, jedna popsaná stránka A4.

Pokud je otázka složitější a je zapotřebí celkový náhled, pak doporučuji 90ti min. konzultaci.

sunny-life@centrum.cz

+420 777 682 664

SaxiWitch

Důležité!!! U osobního výkladu (konzultace) má být pouze ta osoba, které výklad dělám. Pokud si chcete vzít sebou do studia manžela, přítele a nebo kamarádku, pak tento člověk musí zůstat venku. To stejné platí i pro zvířata, doma mám kočičku a pokud si vezmete sebou pejska, pak toho venku sice nenecháte, ale chudák by musel zůstat čekat celou dobu v malé předsíni, což by pro něj nebylo příjemné. Klienty přijímám od 18ti let věku výše, pokud náhodou ke mě bude chtít přijít někdo mladší, pak pouze v doprovodu svého zákonného zástupce (maminka a nebo tatínek) a ten bude celou dobu výkladu přítomen, zde je jediná výjimka, že u výkladu jsou dvě osoby. 

U konzultací na dálku požaduji platbu předem na účet!

*V rámci paušálu mohu volat do následujících zemí: Andorra, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Irsko, Itálie, Jersey, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Malta, ostrov man, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, USA, Vatikán, Velká Británie.

*Vyhrazuji si právo brát maximálně deset telefonických konzultací do těchto zemí v jednom zúčtovacím období (1 měsíc). Nad tento limit je možnost spojení přes WhasApp, Viber, Skype a nebo Messeger. Tato výjimka se týká pouze zahraničních telefonních hovorů, na hovory v rámci České republiky se nevztahuje, ty mám neomezené. 

error: Content is protected !!