LENORMAND (+ Tarot) - výklad karetSunny - life Mariášové karty90ti min. konzultace

LENORMAND (+ Tarot) - výklad karet

TELEFONICKY (v rámci ČR, SK... volám já), skype, WhatsApp, Viber, FB video, Signal...

Zjistit více

Sunny - life Mariášové karty

VLASTNÍ TVORBA...

Zjistit více

90ti min. konzultace

TELEFONICKY (v rámci ČR, SK... volám já), skype, WhatsApp, Viber, FB video, Signal...

Zjistit více

O mně

V každém okamžiku svého života si můžeme vybrat mezi rolí oběti, nebo vítěze. Náš život nikomu jinému než nám nepatří. Nikdo jiný není schopný nás zachránit, milovat a udělat šťastnými. Jediný kdo je toho schopen, jsem my sami.

Můj příběh

Jmenuji se Kateřina. Narodila jsem se v Brně v roce 1978, kde stále žiji. Jsem štír. Možná právě z toho důvodu mě to od malička táhlo k tajemným věcem jako převtělování duší, spiritismu a zákonu karmy.

V jedenácti letech se mi stala zvláštní příhoda, kterou jsem v té době nechápala, v noci jsem se náhle probudila a na proti mě, nad starým sekretářem, nad stříbrnými poháry, lítala sem a nazpátek zářící bíla holubice, vnímala jsem strukturu jejich křídel a tvar malého zobáčku, té naprosté bezchybné dokonalosti, nebála jsem se, byla jsem naprosto klidná. Za chvíli zmizela a já usnula, tuto příhodu jsem si několik let nechala pro sebe.

V osmnácti letech jsem zjistila, že pouhým dotekem dokáži vycítit a lokalizovat bolavé místo u druhého člověka. Čím jsem byla starší, tím více jsem se samovolně napojovala na pocity a energie ostatních lidí, cítila jsem cizí bolest, nervozitu, cítila jsem také přítomnost duchů a jiných entit z astrálu. V té době jsem svůj dar brala jako přítěž, znepříjemňoval mi život, já se díky jemu trápila, tolik jsem si přála žít normální život bez toho všeho.

Po hodně těžkém období, kdy se mi v podstatě zhroutil celý svět, jsem zjistila, že funguji jako médium a začala jsem mít věštecké sny. Můj duchovní průvodce začal ke mně promlouvat a navedlo mě to ke kartám a pomoci druhým jako svůj životní úkol. Na dálku při napojování na člověka cítím jeho energii, bloky, navázané duše a nebo pokud duše chybí. Dokáži se napojit na Akášické záznamy. Vše, co se v minulosti stalo, veškeré události, veškeré myšlenky jsou zapsány v kosmickém vědomí této kroniky. Jsou v ní také veškeré budoucí možnosti a cesty dané duše, člověk je zde vědomým tvůrcem svého vlastního osudu. Ve výkladech hodně pracuji s minulostí, snažím se klienta navést k její ukončení. Protože neukončená, nezpracovaná minulost nás blokuje a my se díky ní nemůžeme posunout tím správným směrem. Zamilovala jsem si Lenormandky, ale pracuji také s tarotem a andělskými kartami. Kreslím energetické abstrakce a mandaly.  Moje schopnosti se stále prohlubují, zastávám názor, že člověk by se měl vzdělávat a pracovat na sobě celý život. 

O svém životě před lety, měsíci, dny již nechci a nebudu dál psát. Nežijeme minulostí, jsme tady a teď v tomto okamžiku a to, co bylo před lety již dávno neplatí. Žijeme v době, kdy nemá smysl se vracet v čase zpět, nemá smysl si hlavu zatěžovat starými křivdami a zraněním, nemá smyl stavět na předešlých úspěších a omylech. Teď je pro nás nejdůležitější přítomnost díky které si sami tvoříme vědomě svůj život.

Jsem nesmírně vděčná a šťastná za svůj život, za svoji rodinu, za svého muže, za své úžasné děti, za tuto práci, za lásku, za světlo a teplo, které je okolo mě… Každý den děkuji za vše Vesmíru.

Mám dvě kočičky, první jsem dala nádherné jméno Bastet, to náleželo egypské bohyni, která se proměňovala v kočku. Druhá kočička je naše Adélka, která své jméno také hrdě nosí. Před lety jsem se nechala zasvětit jako mistr Kundalini a Imara Reiki, mistr Shamballa 1024, 2002, 3110, 12D a do andělských energií. Jsem knězem řádu Melchizedeka (zasvěcení Merkaba). Pracuji ale i s jinými energiemi, které jsem dostala od Vesmíru darem. Ráda tyto energie používám a pracuji s nimi každý den v rámci svého osobního rozvoje.

Do budoucnosti mám tolik plánů, ale ty si zatím nechám pro sebe.

S láskou Kateřina

error: Content is protected !!