Lenormand na 28.5.2016


KLÍČ – MEDVĚD – PTÁCI

+ SLUNCE – DÁMA

Opět jsem chvíli relaxovala nad dnešním výkladem a nechala jsem volně plynout svoje myšlenky. Třetí den po sobě mi vyšla karta medvěd. Pod touto kartou si představuji silného, staršího, dominantního, materiálně zaměřeného muže, který si uvědomuje svoji hodnotu, může to být učitel na naší cestě životem. Klíč nám otevírá všechny dveře a říká, že to, co otevřeme je nevyhnutelné. A ptáci zde představují jakoukoliv komunikaci, může se jednat o telefonát, sms a vše ostatní. Pro nás pro ženy, tato komunikace s takovýmto mužem, rozzáří nás život a naše mysl bude pozitivní.

V dalším významu je tato kombinace předzvěstí stability a jistoty v našem životě, která je ještě podpořená komunikací. Pro muže to může znamenat jistotu s pozitivní, šťastnou ženou. Ženou, která je jejich partnerka a nebo kterou by si za svoji budoucí partnerku přáli. A nebo také tuto ženu mohou udělat šťastnou.

Pro zajímavost, kombinace: klíč, medvěd a ptáci, představuje také šťastný, starší manželský pár. Tady bych v doplňkových kartách viděla, že takovýto pár může pozitivně ovlivnit nějakou ženu a nebo si mohou být vzájemnou pozitivní podporou.

S láskou Saxi

IMG_0162aaa2web