Andělé na 10.2.2019


Dnes jsem opravdu měla tolik plánů a ve finále jsem neudělala vůbec nic a raději jsem si šla lehnout. Na neděli jsem pro změnu vyložila z vykládacích karet Archanděla Gabriela. A teď ke kartám:

PERFEKCIONISMUS

Vylepšovat své dílo je správné, ale nedovol, aby strach z nedokonalosti oddaloval dokončení tvého projektu.

PANNA MARIA

Matka Boží ti pomáhá s tvým životním úkolem, který jsi dostal od Boha.

Už u první karty se směji, ach ten můj perfekcionismus, takhle opravdu ne. Jak moc mě už natrápil hlavně při mé tvorbě, kdy si všímám každého i toho nejmenšího detailu pod lupou, zvláštní je, že nikdo jiný to nevidí jen já. Teď bych řekla, že ho mám pod kontrolou, ale před lety jsem se díky perfekcionismu hodně natrápila, honila jsem se úplně zbytečně za nesmyslnou dokonalostí. Perfekcionismus se zde může týkat jakékoli oblasti našeho života, neříkám, že nemáme věci dotáhnout do konce a nebo že je máme snad odfláknout, to netvrdím. Ale na na druhou stranu nemá smysl se babrat se všemi detaily, kdo to kromě nás samotných ocení? Myslíte si, že ostatní s lupou kontrolují naši práci? Myslíte si, že když vaše dílo není dokonalé, že se ostatním nebude líbit? Kvůli perfekcionismu blokujeme svůj čas, svoji energii a také svoji tvořivost. Kvůli perfekcionismu se bojíme jít s našim dílem mezi lidi. Vykašlete se na něj a projevte se klidně i ve své nedokonalosti, jeden moudrý člověk kdysi pravil, že právě v nedokonalosti je krása.

Panna Maria je symbolem čistoty, víry, oddanosti, zázraků a péče jako o děti, tak rodinu a staré lidi. Dnešní den je pro nás důležitá naše rodina a naše děti. Dnes je to pro mě poslední den, kdy je tu s námi přítel, v pondělí opět odjede na tři týdny pryč za prací. Dále nám tato karta může sdělovat, že součástí našeho životního úkolu je kromě již zmiňované péče o rodinu a děti, je péče i o statní lidi (staré, nemocné, nešťastné, hledající…). Péče se zde týká vlídného slova, pohlazení a nebo léčitelství. Dále Panna Marie pro někoho může být předzvěstí těhotenství, což ostatně je jeden ze zázraků.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde