Andělé na 10.3.2018


Na sobotu jsme opět pro odlehčení vyložila z Andělských karet. A vyšly opravdu nádherné karty:

ANDĚL DOBRÝCH ZPRÁV

Kolem vás dochází k pozitivním změnám.

ANDĚL JASNÉHO SLUCHU

Naslouchejte svému vnitřnímu průvodci. Váš dar jasného sluchu se probouzí.

ANDĚL ROMANTIKY

Do cesty vám vstupuje stejně smýšlející spřízněná duše.

Anděl dobrých zpráv bude stát dnes při nás. Věci se posunou tím správným směrem, můžeme se dozvědět nějakou zprávu, která nás opravdu potěší, může nastat pozitivní změna v našem partnerství, rodině, zaměstnání, finanční či jiné sféře našeho života. Každopádně u této karty je důležitá trpělivost, nic nejde ze dne na den a změny bývají většinou pozvolné, důležité zde je si stále udržovat pozitivní myšlení.

Druhá karta je přímo nádherná a dnes mě velice potěšila, u mě se občas také objevuje jasnoslyšení. Tuto schopnost u člověka utlumuje smažené jídlo, cigaretový kouř a hlasité zvuky, takže je lepší se těmto věcem vyhnout a začít konzumovat potraviny, které tuto schopnost prohlubují a to je: lněné semínko, ořechy, brokolice, tmavá listová zelenina, citrusy, fazole, hrášek, čočka, avokádo, růžičková kapusta, semínka, řapíkatý celer, mrkev, dýně, kukuřice, květák, rýže, banány, brambory a granátová jablka. Můžeme začít slyšet nové frekvence v uchu jako je např. bzučení, šumění, zvonění a nebo cokoli jiného. Také se zaměřte na slova a věty, které se vám budou honit hlavou, mohou to být vzkazy např. od Andělů, od našeho duchovního průvodce či vyššího já.

A jak jinak než že dnešní den bude přát romance. Že by byli naše sny vyslyšeny? Celý víkend jsme s přítelem sami, takže už teď vím, o čem tato karta u mě bude. Ten kdo partnera nemá, ten si může sepsat na papír vlastnosti svého vytouženého partnera a pak už jen svoji energie bude posílat do svého přání, je zde důležité aby jsme o budoucím partnerovy smýšleli jen pozitivně.

Afirmace: „Věřím v pomoc a vedení svého Anděla Romantiky a jsem přesvědčena, že mi znovu přinese do života lásku.“

S láskou Kateřina