Andělé na 14.4.2018


Dnešní den, vlastně i celý týden, byl pro mě hodně náročný, až teď si mohu sednout a relaxovat, o víkendu budu nabírat energii a úplně vypnu. Na sobotu jsou pro odlehčení vyložila z vykládacích karet Archanděla Gabriela od Doreen Virtue. A teď ke kartám:

VĚNUJ POZORNOST SVÝM SNŮM

Ve spánku se ti dostává Božího vedení. I když si své sny nepamatuješ, odpovědi jsou ukryté v tvojí nevědomé mysli, odkud ti pomáhají.

SPOLEČENSTVÍ SPISOVATELŮ

Přidej se ke skupině spisovatelů nebo si vytvoř vlastní skupinu, díky níž získáš inspiraci, přátelé a pomoc. 

První karta je nádherná, dnes obzvlášť věnujte pozornost svým snům. Sny nám ukazují cestu, odkrývají věci, které jsou před námi skryté a nebo věci, které nechceme vidět. Ke každému mluví jinou řečí, tou jeho, aby je pochopil. U mě ve snech se hodně objevuje symbolika, před dvěma dny mě v jednom snu zaujala dřevěná kniha, otevřela jsem ji, desky byli zevnitř nádherně vyřezávané, byl to unikát, listy byli také ruční práce, nic takového jsem nikdy neviděla. Začala jsem ji listovat, ale listy byly prázdné, nepopsané. Ta kniha byla moje budoucnost, takovou jakou si ji vytvořím, takovou ji i budu mít. Nesmírně mě tato informace pozitivně nakopla. Některé sny nás mohou i varovat před událostmi, které přijdou. Tato karta se také týká našich snů, přání, plánů do budoucna, které by jsme rádi uskutečnili, to, o čem sníme. Zde se po nás chce, aby jsme na ně nezapomínali. Pokud toužíte po tom, že jednou napíšete nějakou knihu, pak neotálejte a spojte se se stejně smýšlejícími lidmi, pokud chcete začít malovat a nebo máte jinou aktivitu, které se chcete věnovat, pak je nejlepší se vždy spojit s nějakou skupinou, která má stejné cíle, tam budete vzájemně od sebe čerpat inspiraci a rady k danému tématu. Pokud takovou skupinu nenaleznete, pak si vytvořte svoji vlastní, třeba na Facebooku. Možností zde máte několik, každopádně hlavní je, aby jste neotáleli a začali jednat, začali si pomalu zjišťovat informace a tím se pomalu přibližovat uskutečňování vašeho snu.

S láskou Kateřina