Andělé na 19.5.2018


Když zrekapituluji pátek, tak jsem ho měla od rána klidný a pohodový, dokonce jsem ani neuvázla nikde v koloně. Na sobotu jsem pro odlehčení vyložila z Vykládacích karet Archanděla Gabriela od Doreen Virtue. A teď ke kartám:

BOŽÍ VEDENÍ

Nápady, které k tobě přicházejí, jsou odpovědi na tvé modlitby seslané z nebes.

PROJEV SVOJI VNITŘNÍ PRAVDU

Tvoje tvůrčí práce září nejjasněji, když se v ní odrážejí tvé skutečné pocity a myšlenky.

Vytáhla jsem nádherné karty. První karta hovoří o tom, že si máme všímat různých znamení a zdělení, které k nám přicházejí, máme jim důvěřovat a máme se jimi řídit. Tyto vzkazy, toto vedení je často odpovědí na naše modlitby, které přichází shůry, pokud ale si jimi nejsme jisti, pak můžeme požádat o další znamení. Každopádně pokud uposlechneme, pak bude naše cesta harmonická a v plném souladu naší duše, vše bude tak, jak má být.

Druhá karta hovoří o tom, že můžeme mít v sobě nějaké bloky, které pramení z utlačovaného sebevyjádření. Vše chce z nás ven, u někoho bude stačit si jen promluvit s rodinou a říct jim věci, které v sobě dusí. Jiný se může vyjádřit veřejně, např. formou článku na blogu a nebo statusu na facebooku a jiný se bude vyjadřovat uměním, namaluje obraz, složí nějakou skladbu. Dnešek přeje našemu osobitému projevu, našemu sebevyjádření, tak s chutí do toho.

S láskou Kateřina