Andělé na 8.12.2018


Když si vzpomenu na páteční ne moc lichotivou předpověď, tak si vesele oddechnu, u mě se to týkalo menšího nedorozumění s přítelem, které je již zažehnáno. Opět jsem viděla svoje zrcadlo, tak vím, na jaké vlastnosti mám u sebe zapracovat. Na sobotu jsem vyložila pro odlehčení z vykládacích karet Archanděla Gabriela od Doreen Virtue a teď ke kartám:

SPOLEČENSTVÍ SPISOVATELŮ

Přidej se ke skupině spisovatelů nebo si vytvoř vlastní skupinu, díky níž získáš inspiraci, přátele a pomoc.

ZÁKON PŘITAŽLIVOSTI

Udržuj si pozitivní myšlenky, obklopuj se pozitivními lidmi a situacemi a přitáhneš do svého života ještě více pozitivity.

U první karty se musím opět smát jak to sedí. Za posledních pár dní mám v hlavě tolik myšlenek a ráda bych zase něco napsala. Tato karta je o tom, že aby jsme získali inspiraci a nebo aby jsme se něco přiučili, pak se máme přidat do skupiny stejně smýšlejících lidí, nemusí se ihned jednat o skupinu spisovatelů, může to být skupina výtvarníků a nebo klidně i skupina milovníků dobrého jídla či jakýchkoliv jiných kutilů. Kdo už v této skupině je, pak tato karta může být takovým menším popostrčením k zapojení se do témat a nebo aspoň k většímu prozkoumávání dané tématiky.

Dnes je dobré si uvědomit, že to, co vysíláme do Vesmíru, do světa okolo nás, tak takové energie také přitahujeme. Budeme-li naštvaní, podráždění, pak i lidi okolo nás budou takový. Budeme- li mít v hlavě negativní scénáře a strachy, pak si přesně tyto negativní situace přitáhneme do života. A to platí i naopak, budeme-li si od rána říkat, jak je život nádherný, jak jsme šťastní a spokojení, pak bude celý náš den opravdu nádherný a pokud nastane nějaká neočekávaná věc, která by nás za normálních okolností vytočila, pak s tímto přístupem se nad ni povzneseme a jdeme dále. Přesně tak to funguje u mě. Ještě se vrátím k zákonu přitažlivosti, čím je člověk duchovně výše, tím rychleji se jeho myšlenky zhmotňují a tím více by si je měl hlídat. Negativní myšlenky mají mnohem větší sílu tzn. např. že u mě se okamžitě projeví do reality, u pozitivních scénářů projevení do reality vždy nějakou dobu trvá.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz