Andělé na 17.3.2018


Na sobotu jsem opět pro odlehčení sáhla po Andělských kartách. A tak jako přesně před týdnem, tak i dnes jsme vytáhla na sobotu jednu kartu totožnou a tou je Anděl jasného sluchu.

ANDĚL JASNÉHO SLUCHU

Naslouchejte svému vnitřnímu průvodci. Váš dar jasného sluchu se probouzí.

ANDĚL BÍLÉHO SVĚTLA

Jste vedeni a chráněni světlem. Radujte se z tohoto prozření.

Na sobotu máme opravdu dvě nádherné karty. Pokud je jasný sluch plně rozvinut, pak slyšíme slova a věty, které jsou pro nás vzkazy od Andělů, víl, nanebevzatých Mistrů či jiných našich průvodců. Od malička jsem jednou za čas slyšela, jak někdo volá moje jméno, ohlédla jsem se, ale nikoho jsem nezahlédla, byla jsem úplně sama, nepřikládala jsem tomu důležitost. Po letech, když jsem usínala, byla jsem uvolněná a hlavně sama, tak jsem slýchávala i jiná slova, ale jen v heslech, většinou to bylo upozornění na nadcházející události a nebo rady. A toto pondělí jsem se posunula ještě dále, uslyšela jsem jasně jednu celou delší větu, vnímala jsem všechny slova. U někoho se tato schopnost projeví hned a u jiného postupně, můžete třeba slyšet bzučení, pískání a nebo úplně jiné, neznámé frekvence v uchu. Také věnujte pozornost slovům a větám, které se vám honí hlavou, i ty mohou být vzkazy od Andělů.

Světlo je ta nejsilnější energie. I malý paprsek světla dokáže prosvítit černočernou tmu. A my jsme bytosti světla, toto by jsme si měli uvědomit. Pokud v našem životě nastane okamžik, že na nás budou doléhat chmury, budeme se cítit osamělý, ztrápení, zklamaní, pak vždy stačí pomyslet na světlo a na to, že nás celé obklopuje, že nás chrání a tu tmu k nám nepustí.

Afirmace: „Jsem dokonale chráněný a mám klid v duši. Jsem si vědom toho, že mě zaštiťuje můj Anděl bílého světla a po celou dobu mě vede.“

Tyto dvě afirmace jsem si jeden čas opakovala stále dokola: „Jsem světlo a jsem Láska!“

S láskou Kateřina