Andělská rada na 28.1.2017


A v sobotu opět „Angels answers“ od Doreen Virtue. Ano, jsme připraveni, už máme za sebou dlouhý kus cesty. Něčím jsme prošli, něco jsme se také naučili a teď nastal ten správný moment, aby jsme učinili ten první krok. Udělejte to! Za několik let nebudeš litovat toho, že jsi to udělal, ale budeš si říkat: Proč jsem to neudělal? Proč jsem to nezkusil? A když se teď odhodláš, sebereš odvahu a vyjdeš svému štěstí vstříc… čeká tě něco krásného, něco, co si teď nedokážeš přestavit, něco, co teď dopředu nemáš vědět… Přesně takto fungují rady Andělů. Oni nám neřeknou, jak to dopadne, oni nás jen navádí na cestu, kterou máme jít. Dávají nám víru, říkají nám „neboj se, ty to zvládneš!“. 

JSTE PŘIPRAVENI

Všechno dosavadní snažení vedlo k tomuto momentu. Studovali jste a v mnoha směrech jste duchovně vyrostli. Nic jiného už dělat nemůžete. Jste připraveni jít vpřed a přijmout sebe takové jací opravdu jste. Svět už netrpělivě čeká, jak mu naplněním svého životního poslání prospějete. Možná musíte této situaci nejdřív vystavit sami sebe. Je načase dělat to, co považujete za správné.

JEDNEJTE

Nadešel čas konat! Andělé čekají až uděláte další krok, aby vám mohli začít pomáhat na cestě ke splnění vašich snů. Skoncujte s prokrastinací a nejistotou. Srdce vám napovídá, co máte dělat. Konejte! Ať už se soustřeďujete na svou pracovní kariéru, vztahy a nebo cokoli jiného, splnění přání vám nespadne samo do klína! Musíte se aktivně věnovat tomu, čeho chcete dosáhnout.

JE TU NĚCO LEPŠÍHO

Nebesa pro vás nachystala něco krásného! Ale není to to samé, co jste si plánovali vy. Zeptejte se sami sebe, co by jste měli raději. Přesně to, o co jste pořádali a nebo něco, co vím přinese větší štěstí a naplnění? Někdy má pro nás Bůh připravené radosti, které si neumíme ani představit. Otevřete svou mysl a srdce možnosti, že si zasluhujete ještě více, než o co sami žádáte. Důvěřujte svým andělům a nechte se vést novými vzrušujícími cestami!

S láskou Saxi