Andělská terapie na 3.11.2018


Pátek byl pro mě po čtvrtku opravdu příjemný, ne že by čtvrtek taky nebyl, ale bolela mi nárazově hlava, dnes mi bylo nádherně. Hned po půlnoci jsem zjistila že mě vylosovali v jedné soutěži a získala jsem jídlo až z rozvozem domů za určitou stanovenou hodnotu, takže se podělím s celou rodinou a sama si dám bezlepkovou veganskou pizzu. Za chvíli se jedu pro krásné nové karty, které dorazili až z Itálie, moc se na ně těším. Na sobotu jsem vyložila z karet Andělská terapie od Doreen Virtue a teď ke kartám:

SOUSTŘEĎTE SE NA SLUŽBU

Zaměřte veškerou svou pozornost k odpovědi na otázku „Jak mohu učinit svět lepším?“ a zákon přitažlivosti se automaticky postará o vaše potřeby.

POŽÁDALI JSTE SVÉ ANDĚLY O POMOC?

Vaši andělé vám s touto záležitostí chtějí pomoci, potřebují však nejprve svolení, aby mohli začít působit v oblasti vaší svobodné vůle.

Každý si službu přestavuje jiným způsobem, já svoji službu vnímám v pomoci a otvírání očí ostatních. Před lety jsem jako službu vnímala to, že jsem se starala o svoji nemocnou babičku. Služba je jakékoli pomoc ostatním, od učitelů, lektorů, lékařů, spisovatelů… až po drobnou a nezištnou pomoc v rodině či pomoc kamarádům. Pokud něco předáváme ostatním, nějaké důležité informace či je něco chceme naučit, pak by jsme neměli řešit to, jak u toho vypadáme, jakým stylem jim tyto poznatky předáváme, ale místo toho by nám mělo záležet jen na obsahu, tem by měl být pro druhé přínosem. V tomto případě a vlastně i ostatních, by jsme měli nechat umřít svoje Ego, to je jediné, které nám v této záslužné činnosti brání. Dám příklad: přece nebudu se svým vzděláním dělat to a to, to je pod moji úroveň… i když třeba vím, srdce mi to říká, že bych tomu druhému člověku, či skupině lidí, udělala nesmírnou radost. Já potěším někoho, udělám mu radost, něco mu předám a Vesmír mi to vrátí a opravdu to tak funguje.

Druhá karta padá hodně často v různých balíčcích. Andělé jsou stále s námi, dohlíží nad naším životem, ale bez našeho výslovného souhlasu nám nemohou pomoci, i když oni by rádi. Proto pokud řešíte nějaký problém, hledáte tu správnou cestu, nejste si jisti svým rozhodnutím a nebo potřebujete jen trochu popostrčit dopředu, pak požádejte anděly o pomoc a oni vám velice rádi pomohou. Můžete také od nich obdržet zprávu, že jsou tady, např. najdete bílé pírko a nebo vám pohled bude utkvívat na stále opakujících se číslicích. Dále můžete z ničeho nic uslyšet slova z televize, rádia, které Vám utkví v paměti. Jejich vzkazy také můžete slyšet ve své hlavě formou svých myšlenek a nebo ve snech. Uvolněte se a vnímejte…

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Eshop s mýma mandalama zde je odkaz

Moje autorská tvorba K.S.Art zde je odkaz