Andělské na 29.9.2018


Udělala jsem velice dobře, že jsem si od dnešního dne do konce týdne nic nenaplánovala. Prakticky od rána mě třeští hlava, kvůli pískání na průduškách nemohu spát. Moje tělo a moje duše volá po moři, nějaký ten čas cítím, že bych se k němu měla přestěhovat, v realitě je to hodně nad moje možnosti, ale vím a věřím, že naše mysl má neomezené možnosti, stačí si do ní vložit svůj cíl na který budeme myslet každý den, na to, jaký je pocit, když se ráno probudím, otevřu dveře na terasu a cítím mořský vzduch, jaké to je, když se každý večer procházím po pláži po písku bosýma nohama, vnímám každé zrníčko písku, zaposlouchávám se do šumění moře… neřeším co a jak mám dělat abych se ke svému snu dostala, jen celým svým srdcem sním a prožívám ten přítomný okamžik u moře, věřím, že Vesmír mě nasměruje dál… Na sobotu jsem vyložila pro odlehčení z Andělského léčení od Doreen Virtue. A teď ke kartám:

JSTE HLUBOCE JASNOZŘIVÍ

Věřte tomu, co vidíte svým vnitřním zrakem, stejně jak fyzickým pohledem, protože váš duchovní zrak vám pomáhá v léčení, učení a vedení druhých.

INTEGRITA

Jednejte tak, aby vaše činy odpovídaly vašim hodnotám a vaší vnitřní moudrosti, která říká, co je pro vás dobré.

První karta nás upozorňuje na to, aby jsme si více všímaly znamení, které dostáváme. Jasnozřivost nemáme všichni plně vyvinutou tak, jak si většina z nás představuje, že bude vidět před očima čisté obrazy s lidmi či situacemi z minulosti, současnosti a budoucnosti. Někdo má jen matné útržky obrazů, někdo slyší jen zvuky a ostatní vidí tyto situace ve snech, proto si dnes a i jindy svoje sny hned po probuzení zapisujte. Ostatním se tato krásná schopnost jasnozřivosti projeví jinak, např. u jejich nohou přistane bílé peříčko, najdou ztracenou minci, při určité myšlence se jim vytvoří záblesk před očima… Každopádně dnes nám andělé radí, aby jsme byli k těmto znamením všímavější.

Další karta je také nádherná, andělé po nás zde chtějí, aby jsme jednali podle toho, co uvnitř sebe cítíme a s čím se sami ztotožňujeme. Pokud vám něco nebude sedět, jak se říká obrazně, bude to drhnout, pak to nedělejte. Tato karta má souvislost s předešlou, kdy můžeme dostat určité znamení, které nás bude vybízet a nebo nás bude odrazovat od akce, my sami hluboko v sobě víme, co je pro nás dobré, i když se to třeba nemusí líbit ostatním. Pokud budeme dělat věci, které s námi rezonují, pak se budeme cítit šťastní. Pokud se zachováme opačně, pak o svůj komfort přijdeme. Pár krát se mi stalo, že jsem byla donucena do něčeho co jsem tak vnitřně necítila, dělala jsem to buď pro druhého člověka a nebo např. pro finance, které jsem nutně potřebovala a vždy se celá situace otočila proti mě, v nejlepším případě jsem přišla „pouze“ o svojí pohodu.

S láskou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Navštívili jste již můj obchůdek na Fléru? zde je odkaz

Viděli jste mé autorské mandaly? zde je odkaz