Andělské rady na 11.8.2018


Na sobotu jsem vyložila z Andělský rad od Doreen Virtue a teď ke kartám:

POŽÁDEJTE DRUHÉ O POMOC

ANO!

MYSLETE POZITIVNĚ

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne a když dá více lidí ruku k dílu, tak je hned půl práce hotovo. Takže se dnes nebojte požádat ostatní o pomoc. Pokud máme hlavně my ženy doma trochu více domácích prací, pak se nebojme požádat naše muže o pomoc, např. my uklidíme a muži nám na oplátku mohou uvařit oběd, dojet do obchodu pro nákup a nebo nám pomohou pověsit prádlo zatím co my se budeme věnovat jiné činnosti. Zapojit do činností můžeme také děti či jiné osoby v domácnosti a pokud se zrovna doma nudíme, tak proč by jsme to nebyli my, kdo by nenabídl pomoc? Já např. v sobotu i v neděli hned ráno budu hodinu venčit  psa od maminky, zatím co ona odjela na víkend s mojí dcerou na dovolenou, ranní procházka mi udělá dobře a ona má o starost méně. Pomoc se zde může týkat i rady, kterou my můžeme udělit někomu jinému a nebo my sami někoho dalšího o ni požádáme.

Ano, ano, ano! To, co teď máme v hlavě, to, o čem uvažujeme a chceme to právě teď udělat, tak to je ta správná volba, andělé nám ji schvalují a říkají nám, aby jsme se nebáli realizovat naše rozhodnutí, protože my jsme se rozhodli správně. A pokud si nevěříme či se bojíme, pak můžeme požádat anděly, aby za námi stály.

A jak jinak než základ všeho je pozitivní myšlení. Pokud budeme myslet pozitivně tím se uspíší i splnění našeho přání, ale pokud se místo toho budeme udržovat v nízkých energiích negativní mysli, budeme například v sobě pociťovat strach, budeme si v hlavě přehrávat katastrofické scénáře co když to nedopadne dobře, co když zase zklamu, co když se to nepodaří… pak se to zákonitě nepodaří i když naše akce byla ta správná. Proto myslete pouze na krásné věci a na to, co chcete, aby se stalo vaší realitou.

S láskou Kateřina

Ceník služeb