Andělské rady na 23.2.2018


Dnes mi došla novinka, která vyšla před dvěma dny, jsou to Andělské vykládací karty od Debbie Malone, byla jsem na ně natěšená od podzimu. Vyložila jsem z nich na zítřejší den.

ANDĚL KREATIVITY

Tvůrčí osobnost ve vás hladce proudí.

Pokud jste v poslední době žádali o inspiraci a o vedení v tvůrčí oblasti, pak vaše přání bylo vyslyšeno. Anděl kreativity je mezi námi. občas se nám stane, že máme něco rozpracováno, máme určité svoje nápady, ale pak začneme o nich pochybovat, máme nedostatek sebedůvěry, nevěříme ve své nadání. Co by na moje dílo řekli ostatní, nevysmáli by se mi? Dnes je nám v tvůrčí činnosti přáno. A pokud i tak o sobě zapochybujete, pak požádejte Anděla kreativity, aby vám poslal inspiraci. Kreativita se nemusí týkat jen umělecké činnosti, může také hovořit o nápadech ohledně naší kariéry a nebo i partnerského vztahu.

Afirmace: „Dovoluji svému Andělu kreativity, aby mi pomáhal tím, že nechá mé tvůrčí schopnosti plynout, takže uspěji ve všech svých aktivitách.“

ANDĚL PŘEDTUCHY

Pocity, které vnímáte jsou správné. Dar předtuchy vás vede.

Anděl předtuchy nám chce pomáhat, aby jsme dnes napojili na svůj dar předvídání a správně pochopili svoje předtuchy. Každý den pomocí nich můžeme dostávat různé vzkazy, někdy jim rozumíme, jindy ne. Může se zde jednat o různé tušení, pocity z ostatních lidí, někdo má varovné signály v kostech, jiný v mysli. Dejme tomu, že se máme s někým setkat, ale nemáme z toho setkání dobrý pocit a nebo máme nastoupit do nové práce a cítíme, že ta práce není pro nás ideální, něco nám na ní nesedí. Dnes obzvlášť vnímejte své pocity a řiďte se podle nich. Pokud něco tak necítíte, tak to tak nedělejte.

Afirmace: „Dovoluji si přijmout do svého života vedení a rady Anděla předtuchy. Společně budeme v mém životě znovu odhalovat duchovní proud, který mi umožní rozhodování s využitím daru předtuchy.“

S láskou Kateřina