Andělské rady na 4.6.2017


ODE DNEŠKA ZA ROK – ZOTAVENÍ

To, co by jsme si přáli se neuskuteční hned, ale každé naše přání chce vždy nějaký čas, než se projeví, zhmotní ve skutečnosti. Tato karta hovoří o jednom roku. Mezitím nás také karta nabádá, aby jsme byli optimističtí a také trpělivý. Mezitím se můžeme k naplnění našeho přání pomalu přibližovat krůček po krůčku, tím, že budeme vytvářet činnosti, které směřují k cíli, např. se můžeme vzdělávat, učit se, sbírat informace…

V tomto období se pomalu začínáme zotavovat. Někdo po dlouhé či krátké nemoci a jiný po bolestech ve svém srdci. A jiný např. po dlouhém, pátečním flámu. Negativní pocity, které jsme cítili začínají odeznívat.

JE TU NĚCO LEPŠÍHO – ZEPTEJTE SE SVÝCH ANDĚLŮ

Ano, nebesa pro nás připravili něco nádherného, ale není to to samé, co jsme si plánovali my samy. Naslouchejte svým andělům, zeptejte se svých andělů. A nebo hledejte znamení, mohou vám ho dát různými způsoby. Např. napsaným nadpisem na kterém nám utkví pohled, větou, slovem v rádiu nebo televizi. Možno také mraky na obloze, chvění větru, bílá pírka, čas na hodinách… Já např. vždy nalézám odpověď ve snu. Před spaním poproste anděly, vesmír, vyšší síly… aby vám dali odpověď na vaši otázku, aby vám ukázali cestu. Já také každou noc přes usínáním žádám anděli o ochranu, ta mi zaručí klidný a ničím nerušený spánek.

S láskou Saxi