Andělské rady na 6.1.2018


Občas si říkám, že se mě vyplnění negativních předpovědí vyhýbá, možná je to tím, že jsem si hodně věcí přestala připouštět k tělu, co jde vyřešit, to řeším hned a co nemá momentální řešení, to už dál nepitvám. Čtvrteční myši s domem se týkali mého žaludku a oslabeného těla po novoroční detoxikační a odtučňovací dietě, kdy jsem během čtyřech dní shodila tři kila a také jsem úplně vynechala svoji milovanou coca colu zeru a místo kávy začala pít čaje. A teď ke kartám na sobotu:

DO NĚKOLIKA TÝDNŮ – ZEPTEJTE SE SVÝCH ANDĚLŮ – NENÍ VHODNÁ DOBA

A jak to tak bývá, vše nemůžeme mít ze dne na den. To, co si přejeme a čekáme na to, to se uskuteční do několika týdnů, tento a nebo příští měsíc. Říká se, že trpělivost růže přináší a kdo si počká, ten se dočká. To znamená, že pokud chcete spustit nějaký projekt, nějakou akci, dnes opravdu není vhodná doma. Raději se věnujte přípravě, studujte strategii, promýšlejte si další kroky. A kdy bude vhodná doba? Andělé nám dají znamení, oni nás navedou. Pokud máte zatím nejasnosti, potřebujete trochu navést, pak je požádejte o odpověď a sledujte znamení.

Přes den jsme si šla na chvíli lehnout a měla jsem zajímavý den. Jela jsem v něm s maminkou autem, ona řídila, směřovali jsme na určité místo, najednou byla cesta před námi klikatá, tenká jako pěšinka a do velkého, strmého kopce. Najednou jsem ji zastavila, otoč to, objedeme to, jinak se zabijeme. Ona, mi odpověděla, že jiná cesta není, já ji na to řekla, že všechny cesty vedou do cíle. Poslechla mě, trochu stočila auto, na levé straně byla zábrana, nedalo se jet, hned vedle byla další nehezká cesta, já na ni, že to má opravdu otočit, že se vrátíme nazpátek a objedeme to, že je tam krásná cesta. Poslechla mě a najednou jsem v dáli na kopci viděla veliké barevné ozdobné peří, takové chocholky, blížili se ke mě a já uviděla stádo ozdobených slonů. Byli rychlí, já utíkala za nimi, byli tak nádherní, že jsem se na ně chtěla podívat zblízka a vyfotit je na mobil aspoň. Doběhla jsem je a místo nich stál průvod čínských tanečníku, měly krásné kostýmy, bylo to několik skupin, každá v jiné barvě. Postupně dělali přede mnou různé kreace, jejich pohyby byli neskutečně sehrané, prostě dokonalost sama.

Tento sen nám říká, že hora, překážka se dá vždy obejít, je to sice delší cesta, ale vede také do cíle a není tolik namáhavá, neztratíme u ní tolik síly, nenatlučeme si. Sloni, ty vždy přinášeli štěstí, štěstí bylo, že jsem se rozhodla nejít za každou cenu vpřed a raději se rozhodla pro bezpečnou, ale delší cestu. Tanečníci zde představovali variabilitu, přizpůsobení se dané situaci. Ještě si vzpomínám, sloni utíkali směrem dolů z kopce, kam jsme původně chtěli jet. Už při pohledu na ně jsem ucítila velkou úlevu a nahlas jsem řekla, už chápu, proč tudy cesta nevede. Všímejte si znamení, všímejte si snů, třeba v nich také naleznete odpověď.

S láskou Kateřina