Cikánské karty na 3.3.2017


Tyto cikánské karty jsou jediné tohoto druhu, které mi vyhovují, ale jak to už bývá, občas se najdou i nějaké negativa a těmi byli ostré hrany na kartách. Při míchání mě bodali mezi prsty a občas jsem měla i bolestivé ranky na rukách. Dnes jsem vzala do ruky zaoblovačku rohů a ostré hrany jsem odstranila. Vždy se najde řešení a vždy je možné si situaci přizpůsobit k obrazu svému a nebo aspoň zmírnit následky. Vše záleží jen na nás, proč bychom se měli přizpůsobovat nevyhovující situaci? To správné řešení je většinou na dosah ruky, jen my jsme zaslepení a hledáme ve všem složitosti.

PENÍZE – VDOVEC – FALEŠ

+ TOUHA – SMRT

Dnes se bude jednat o finance. V prvním případě o náš stálý a trvalý příjem. O naši finanční stabilitu, jsou to trvalé hodnoty, pro někoho až blahobyt po této stránce. Ale každopádně něco je špatně, možná právě my máme nesprávný náhled na tuto situaci, může tu být něco, co my nevidíme. Pro někoho to může být stálý příjem, který nabyl nekalými obchody, praktikami a někdo jiný jen bojuje s větrnými mlýny. V druhém případě pokud budu o vdovci mluvit jako o muži, je to starší, možná rozvedený muž, který stojí pevně nohami na zemi, něco dokázal. Může být také při penězích, ale je falešný, něco předstírá, něco chce získat, něco před námi může tajit, třeba ty peníze a nebo peníze nabyl opět nekalým způsobem. A nebo my jsme falešní před vdovcem s našimi penězi, tajíme je. Ta faleš může být vzájemná.

Touha hovoří o novém začátku. O začátku který máme v hlavě a nebo jsme ho už začali uskutečňovat. Tento začátek má předpoklady ke svému uskutečnění. Na kartě je těhotná žena, která se těší, touží po dítěti, stačí jen krátký čas a její touha se naplní. Druhá karta mi nechtěla dlouho vypadnout jako kdyby touha sama o sobě stačila. Pokud se druhou kombinaci karet podívám přesně z tohoto hlediska, pak tento náš nový začátek totálně převrátí náš život. Realizace nových plánů přinese velkou změnu do našeho života, nic už nebude takové jako doposud. Ale je možné, že někdo prokoukne vdovce v první kombinaci karet, prokoukne faleš a nový začátek utne ještě před jeho vznikem. Ale toto opravdu záleží na rozhodnutí každého.

S láskou Saxi