Denní předpověď na 4.5.2019


Na sobotu jsem tentokrát netradičně vyložila jednu kartu z malé Arkány z Marseillského tarotu a tři karty z cikánských karet. A teď k předpovědi:

KOLO

+ NEŠTĚSTÍ – DOPIS – SMRT

Ústřední karta dne „kolo“ ohlašuje události, které jsou již v pohybu. Události které nemůžeme zastavit i kdyby jsme se snažili sebevíc. Hra je již rozehrána a na nás teď záleží, jak ji ustojíme. Ve svém významu kolo hned neříká zda události budou příjemné nebo naopak nepříjemné, někdo ho dokonce vykládá jako kolo štěstí, což dnešní případ nebude. Vnímám ho zde jako osudové, karmické záležitosti, kterými si musíme projít ať se nám to libí či nikoliv. Musíme si uvědomit, že jednou jsme nahoře a podruhé dole. V tomto kole se některým z nás stále dokola opakují ty samé věci, dělají ty stejné chyby… zde by stačilo něco změnit a tím z toho kola vyjít nenávratně ven. Ostatně i zpracování a tím odčinění karmy je o tom stejném.

Následující karty na mě nepůsobí nejlépe, ale na druhou stranu v nich vidím i cestu jak z toho všeho ven. Pod neštěstím si můžeme představit prakticky jakoukoli nepříjemnost. Je to věc, která ne moc pozitivně zasáhne do našich životů. Celkově to vnímám jako nečekanou událost. Na kartě hoří domy a žena utíká před požárem, tak horké to ale v realitě být nemusí. V podstatě by se zde mohlo jednat jen o nějakou nepříjemnou zprávu, informaci, která se k nám dostala. S dopisem se nás přímo nemusí dotýkat, i když nás to se smrtí může zaskočit a nebo trochu zabolet. Smrt na konci nás zde vyzývá k transformaci, aby jsme opustili situaci, která nám nevyhovuje, situaci, která nás vyčerpává a je pro nás nekomfortní. Tím se osvobodíme a budeme opět volní jako ptáci. Transformací se zde myslí i změna našeho myšlení.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde