Energie na 26 – 29.2.2024


Na konec měsíce jsem pro vás vyložila z cikánských karet a teď se podíváme na energie tohoto období:

TREZOR – DŮTKY – LIŠKA + PÁN – HAD

Ke konci měsíce tu máme dvě energie. Někteří z nás řeší finance a jak je nahnat. Nemusí se přímo jednat o finance, které nám chybí, může se také jednat o finance, které jsme někomu půjčili a teď chceme svoje finance nazpátek. Problém je v tom, že dlužník se nám vyhýbá a všemožně se bude vymlouvat, on sám má totiž problém půjčku splatit a nebo si peníze půjčoval už s tím, že nám je nevrátí. Také pozor na veškeré výhodné půjčky a investice, člověk na druhé straně nám maže med okolo pusy a realita je jinde, hrozí, že budeme ztrátový a nebo že podmínky nebudou tak výhodné, jak je nám prezentováno, je zde určitý háček, ten se ostatně může objevit až později. Také je zde upozornění, aby jsme si svoji finanční situaci, kde a kolik máme ušetřeno, nechali pro sebe, hrozí, že tyto informace mohou být použity proti nám.

Co se týče ostatního nahánění financí, které nám chybí v rodinném rozpočtu, popř. v našem finančním plánu spojeném např. na šetření na dovolenou, zde nastávají určité komplikace, buď je náš finanční plán špatný, hrozí výdaje za zbytečnosti nebo lidé, se kterými souvisí naše finance, zrovna teď nechtějí finance vydávat. Problémem také může být odtok financí ke konkurenci.

Každopádně tato situace není ztracená, chce se obrnit trpělivostí a stát si za svým. Dále je důležité využít svůj potenciál naplno, had není negativní ani pozitivní energií, jen s ním věci trvají o něco déle než je obvyklé.

S láskou a pokorou Katarina

V případě zájmu o individuální konzultaci nebo další osobní služby v oblasti věštění a poradenství vám ráda poskytnu bližší informace. Celý ceník mého nabízeného portfolia služeb najdete na mé webové stránce. Stačí navštívit sekci ‚Ceník služeb‚ pro kompletní přehled dostupných možností a cen. Těším se na setkání s vámi a poskytnutí podpory na vaší cestě!