Energie první poloviny týdne 19. – 22.2.2024


Pro tuto první polovinu týdne se zaměřím na význam a interpretaci následujících tarotových karet, které jsem vyložila. Tyto karty mi poskytly pohled do energetického pole nadcházejících dní, a nyní s vámi sdílím jejich zprávu a rady pro období od 19. do 22. února 2024:

ČTYŘKA PENTAKLŮ – RYTÍŘ HOLÍ – SVĚT + SMRT

Máme tu týden s ne moc ideálními energiemi. Čekají nás různá omezení, některá z nich se týkají přímo oblasti financí. Čtyřka pentaklů nás nabádá k šetření. I když budeme mít chvíli energii a elán na vyřešení této situace, následně se můžeme zastavit s myšlenkou „A to je tedy vše?“. Celkově se v této situaci budeme cítit velice nekomfortně, jako bychom nebyli ve své kůži.

V pracovním prostředí, podnikání či při hledání nového pracovního místa bychom měli přehodnotit naše požadavky, protože současné požadavky mohou být nesplnitelné. Bez ohledu na to, jak velký máme zájem dosáhnout naší ideální představy ohledně pracovního oboru, dojezdové vzdálenosti, požadovaného platu či pracovních výsledků, v současných dnech mohou být tyto požadavky přemrštěné. Nicméně, pokud provádíme pečlivé přehodnocení a transformujeme naše myšlení, otevřou se nám možnosti, které jsme předtím neviděli.

Ve vztazích se ženy budou zabývat muži, kteří nejsou schopni dokončit započaté věci. I když mohou mít vzplanutí a začnou se připravovat na další krok, nakonec jej nedokončí, a to bude maximem toho, kam ve vaší a jejich situaci dospějí v těchto dnech. Můžeme sice pociťovat vztek a dělat všechno možné, ale situaci tím nezměníme. Mějte také na paměti rychlá vzplanutí a milenecké svazky, které nemusí dosáhnout požadované oficiálnosti ve vztahu. Na druhou stranu, pokud nebudete pevně lpět na vztahu, mohou tyto vztahy fungovat v tomto rámci.

A co se týče rady na tyto dny? Doporučuji přestat lpět na věcech, přestat se utápět v negativních emocích a podívat se na naši situaci z jiné perspektivy.

S láskou a pokorou Katarina

Zde je aktuální ceník služeb

V případě zájmu o individuální konzultaci nebo další osobní služby v oblasti věštění a poradenství vám ráda poskytnu bližší informace. Celý ceník mého nabízeného portfolia služeb najdete na mé webové stránce. Stačí navštívit sekci ‚Ceník služeb‚ pro kompletní přehled dostupných možností a cen. Těším se na setkání s vámi a poskytnutí podpory na vaší cestě!