Inkubus, sexuální démon. Pravda a nebo mýtus?


Již ve středověku se vyprávěli různé legendy o démonech, kteří ve spánku znásilňovali ženy a nebo v nich vyvolávali sexuální představy. Tyto démoni svoje oběti vyčerpávali a ne zřídka jim vyčerpáním způsobili smrt. Tento démon se nazývá dle démonologie Inkubus a jeho ženská obdoba je Sukuba, ale každopádně Inkubus a Sukuba může být totéž, neboť tento démon je bezpohlavní a dokáže se přizpůsobit.

Já bych tuto bytost přirovnala k jisté obdobě astrálního upíra, který se živí sexuální energií. Jejich oběťmi bývají především ženy, které jsou delší dobu bez partnera a které sexuálně strádají. Démon jim dá to, co oni postrádají, ale na oplátku si vezme část jejich energie. Ženy a nebo i muži se pak stávají na styku s démonem závislý. Teď hovořím o vědomém konání, které probíhá v bdělém stavu mysli. Tento démon jako kdyby objevil a působením určité energie na oběť v oběti vyvolával nepředstavitelnou touhu, v podstatě to jde přes páteř zezadu a pak takový tlak a chvění v břiše… oběť ale jako kdyby se nemohla démona nasytit… Pokud chce takto napadená žena navázat nový vztah a intimní život s mužem, pak i toto může být u ní problém, tento démon jí to nemusí dovolit, mohou se objevit různé bloky v hlavě, našeptávání, zakazování, lásko nedělej to… Každopádně vždy existuje cesta, jak z toho ven a ta je v naší mysli. Přestat si ho všímat, ignorovat ho a v první řadě začít ovládat svoji sexuální energii.

Popsala jsem vědomé konání, napadení o kterém víme. Ale existuje i nevědomé znásilňování touto entitou. To jsem na sobě zpozorovala pár měsíců po tom, co jsem vědomě řekla a dost, ne! Když jsem si šla lehnout, cítila jsem, že někdo hýbe s mým astrálním tělem ze strany a na stranu, posouvali se mi nohy… já se vždy probudila, párkrát mě to začalo táhnout do astrálu, opět jsem se probudila. Ale stále mi to vrtalo hlavou a chtěla jsem vidět víc, jednou jsem dělala že spím, moje tělo bylo uvolněné, cítila jsem nad sebou chladnou energii, začali se mi roztahovat nohy a já jsem začala letět do astrálu, plně jsem se tomu poddala a dělala jsem, že spím, moje mysl byla prázdná. Cítila jsem silnou sexuální energii v oblasti břicha, z intimních míst jako kdyby lítali jiskry… chtěla jsem otevřít vnitřní zrak a podívat se dotyčnému do tváře. Bohužel moje mysl, která byla před tím prázdná mě teď prozradila a mě to vymrštilo zpět do těla. Celý zbytek dne jsem se pak cítila vyšťavená a bez energie. Od té doby jsem již měla od této bytosti klid. A také si dávám pozor na svoje emoce.

Každopádně existují i mágové, které si tuto energii z tohoto spojení dokáží vzít pro sebe. Jde z tohoto spojení otěhotnět? Za normálních okolností sice ne, ale je tu jedno ale a to za předpokladu, že Sukuba při styku ukradne sperma muži a pak jako Inkubus má styk se ženou. Byli známi i případy, kdy si žena myslela, že má styk s Andělem, ale jednalo se zde právě o zmiňovaného Inkubuse. Já si napadení touto bytostí v podstatě zavinila sama, jako znamení štír jsem téma sexu neměla v sobě zpracované, v té době jsme tvrdila, že toto je moje jediná slabina se kterou si nevím rady, trápila jsem se díky tomu od dob dospívání.

Nejznámější obdoba tohoto démona v ženské obdobě je Lilith a v mužské Asmodeus. Znám pár čarodějů, kteří „kouzlu“ Lilith podlehli, byli ji omámeni natolik, že již nechtěli reálnou ženu. S Asmodeem mám pouze jednu osobní zkušenost a to v milostné magii, kdy jsem chtěla po něm, aby v jednom určitém muži vzbudil silné touhy po mě. Musela jsem mu tenkrát za to zaplatit aktem se mnou. Bylo to pár let nazpátek, beru to jako jednu velkou zkušenost. Ale nejsem již zastáncem takové magie, není to správné.

S láskou Kateřina