Je dobré znát svoji budoucnost?


Většina z nás by rádo znalo svojí budoucnost. Ale jsou i tací, mezi které jsem se řadila řadu let také já, kteří raději nechtějí, kteří se bojí tohoto poznání. Když mi před pár lety vyšla ne zrovna lichotivá předpověď do budoucna, brala jsem si ji k srdci, příliš jsem se na ni upínala a pak jsem stále na ni myslela a tím jsem si tyto budoucí zážitky přivolávala. Než jsem v průběhu let pochopila, že odhalená budoucnost je jen jedna z možných cest, jejichž naplnění se řídí řady faktory. A je i budoucnost, kterou by jsme se v našem nejvyšším zájmu neměli dozvědět. Zde se jedná například o naše úmrtí, tuto informaci by nám profesionální věštec, pokud ji vyčte či jinak vycítí, neměl nikdy sdělovat. Maximálně může upozornit na hrozící nebezpečí. 

IMG_0067smallweb

A teď si možná kladete otázku, proč znát svoji budoucnost, k čemu je dobré si nechat vykládat karty? Karty dokáží odkrýt vaší povahu, mohou vám ukázat vaše skryté strachy a bloky, které by jste měli v životě odstranit. Ukáží vám vaši minulost, dále momentální stav věcí a následně budoucnost či více možných budoucích cest. Karty vám mají ukázat pro vás tu nejlepší cestu, na co si máte dát pozor, dokáží vás varovat před falešnými lidmi kolem vás a nebo vám ukáží věrného přítele, který stojí vždy za vámi a vy si to neuvědomujete. Poodhalí názory ostatních lidí na vás a vaše jednání. Karet se můžete zeptat prakticky na cokoliv. Dokonce dokáží i přímo odpovídat na otázku ano, ne (tady ovšem záleží na druhu vykládacích karet, o nich chci později napsat celý článek).

Prorok je ten, kdo vidí daleko dopředu, ale zároveň vidí všechno kolem sebe, protože budoucnost začíná dnes. – Konstantin Eduardovič Ciolkovskij

IMG_0120web

Pokud jste například ztratili svoji cestu, nevíte jak v životě dál, hledáte další smysl, pak je dobré se zeptat karet. Vykládat karty si můžete sami a nebo můžete zajít za věštkyní. S kartami by vždy měl pracovat psychicky vyrovnaný jedinec, který se při výkladu dokáže naplno vypnout a napojit se s otázkou na vyšší síly. Výklad karet neznamená jen vyložit karty a vyčíst z knížky jejich význam. Pracuje se zde hlavně s intuicí, s pocity a občas vnímavější věštci mívají vnuknutí, to mohou být záblesky obrazů a myšlenek. Pro mě jsou karty velkým rádcem a pomocníkem několik let. Čím budou pro vás?

Saxi