Kipper na 2.11.2016


2-11-2016-kipper

PRÁCE – OČEKÁVÁNÍ – SOUD

+ FALEŠNÁ OSOBA – KARTA MANŽELSTVÍ

+ NEČEKANÉ PENÍZE

Karta práce se točí okolo práce a zaměstnání. Většinou se jedná o profesi, kde je zapotřebí fyzická práce. Také odkazuje na úspěšnou kariéru a povýšení. A v posledním případě se jedná o jakoukoliv aktivitu, činnost, úsilí a také sport. Prostřední karta hovoří o tom, že na něco čekáme, něco očekáváme, doufáme v to. Jsou to naše sny, přání a také trpělivost. Možná věci ještě nejsou zralé k vyřčení. Čekáme na nabití svého práva, svoji spravedlivou odměnu. Někoho z vás třeba čeká soud a nebo jiné úřední jednání. Čekáte na rozhodnutí a nebo se můžete obrátit pro radu u právníka. Karta soud je bod zvratu. O něco jste se snažili a teď čekáte, jak to dopadne.

Žena na kartě skrývá svoji tvář pod vějířem, něco tají, nemyslí to upřímně. Falešná osoba představuje faleš, neupřímnost, závist, pokrytectví. Můžete žít v sebeklamu a iluzi. Něco je špatně a nebo je něco skryté, něco, co nevidíte. Manželství je karta všech druhů spojenectví. Představuje spojení, vztahy, smlouvy, manželství, srdečné přátelství a lásku. Je to lpění něčeho na něčem. Karta také může poukazovat na právě upevňující se vztah.

A čeho se tato situace týka? Nečekané peníze je náhlý, nenadálý, nečekaný zisk. Je to náš výdělek, naše zasloužené peníze a nebo také naše splněné přání možno i v citové oblasti. Dávejte si pozor při podepisování smluv, něco můžete přehlédnout a také je tu možnost, že můžete být podvedeni v materiálních záležitostech!

S láskou Saxi