Lenormand a Andělé světla na 6.10.2017


JETEL – LABUTĚ – SLUNCE

První karta hovoří o takovém našem každodenním štěstíčku, venku je sluníčko, tak se radujeme, venku prší a my se opět radujeme. Dokážeme se radovat z každodenních maličkostí, vždy se něco k radosti najde i kdyby jsme si kvůli tomu museli koupit nějakou maličkost na sebe. Labutě je další nádherná karta, symbolizují věrnost, lásku a důvěru. Lehce se nechávají unášet na vlnách života dál a dál. Jejich láska je od teď až do konce jejich životů. A slunce sebou přináší světlo, teplo, energii, sebedůvěru, kreativitu. Dnes jsme opravdu šťastní, cítíme, prožíváme to v hlouby svého bytí, důvěřujeme si, důvěřujeme partnerovi, dnes si můžeme obzvlášť rozumět s ostatními, vzájemně se doplňovat. Labutě byli v mnoha kulturách uctívány, jsou symbolem krásy, ladnosti, půvabu, harmonie… přinášejí sebou vize, věštecké sny neboť mají hluboce vyvinutou intuici. Proto jsem psala o tom, že dnešní štěstí bude opravdové. Každopádně den přeje i tvořivosti. V zaměstnání by se mohlo jednat o pracovní postup, povýšení.

PŘIJETÍ

Přijetí znamená nepodmíněnou lásku. Andělé vám připomínají, že máte přijímat každého přesně takového, jaký je, bez posuzování, obviňování nebo touhy ho měnit. Když druhé lidi nebo cokoli jiného bez výhrad přijímáte, nemáte v sobě zášť ani nepřátelství k nikomu a k ničemu. Neubližování dosažené na základě přijetí představuje vysoký stav bytí a vlastnost, již je lidem zatěžko přijmout, protože je Božská. Nicméně andělé k ní v současné době přitahují vaši pozornost.

Rovněž se od vás žádá, abyste přijali i sebe. Když tak učiníte, budete se cítit zakotvení, získáte zdravou sebedůvěru a projeví se vaše Božské já.

Afirmace: „Přijímám sebe i druhé.“

S láskou Kateřina