Lenormand a karty vědomé duše na 26.12.2017


Na druhý svátek vánoční jsem vyložila záměrně jen tři karty lenormand, vylítly mi všechny zároveň z balíčku a jako doplněk jsem vyložila jednu kartu z nádherného balíčku karet Vědomé duše od Kim Dreyer. Na tyto karty jsem čekala asi dva měsíce na vydání, sice jsem je hned první den vydání objednala, ale dalších pár týdnů mi ležely schované ve studiu za barem i s dalšími dárky na vánoce. Ano, vydržela jsem čekat. A o tom je i život, kdyby jsme měli všechno hned, pak by jsme si toho nevážili a netěšili se na další dny. Život je o plánování, dnes si udělám radost tím, zítra tím, za půl roku pojedu tam, za rok budu úplně jinde, ale než se tam dostanu, musím nejdříve udělat několik menších a větších kroků, nemohu stát na místě, nemohu nic dělat a na nic se netěšit. Život je cesta. A teď ke kartám na úterý:

KŘÍŽ – KOTVA – HVĚZDA

Kříž na začátku řádku v tomto výkladu je předzvěstí osudových událostí. To, co je za křížem, v tomto případě kotva a hvězda, to je nám dané, tak to prostě bude a přes to vlak nejede. Osud zde po nás chce, aby jsme začali plánovat svoji budoucnost, svoji šťastnou budoucnost, hvězda zde sice může chvílemi být i o nereálných vzdušných zámcích, ale je stále lepší myslet do předu, než nemyslet vůbec. Kotva kromě svého hlavního významu zaměstnání, profese, také představuje náš klidný přístav, naše ukotvení v životě. Toto spojení hovoří o zaměstnání v esoterické oblasti, vytouženém, vysněném zaměstnání a také o úspěchu v zaměstnání a vlastně i tam kde se teď nacházíme. Je nám dána naděje získat oboru. Máme naději najít ten náš cíl, kde se budeme cítit v bezpečí. Další karta z Karet vědomé duše tyto tři karty přímo doplňuje. Vše do sebe přímo zapadá.

KOŘENOVÁ ČAKRA

Mám vše, co potřebuji k přežití a k růstu na fyzické úrovni.

Tato první čakra je jedna z nejdůležitějších. Je s ní spojeno přežití v tomto světě. Několik let jsem měla ve svém životě velké problémy, nemohla jsem se prosadit, vše, co jsem udělala vyšlo na prázdno, cítila jsem jen nejistotu. Připadala jsem si jako kdybych žila v nesprávné době a na nesprávném místě, život zde byl pro mě velkým břemenem… Pak jsem začala pracovat na otvírání první čakry, říkala jsem si afirmace: „Stojím pevně na zemi, jsem uzemněná, mám vše co potřebuji…“. Z barev tuto čakru aktivuje jasně červená, červené minerály a jako vůně je doporučován hřebíček. Mě osobně uzemňuje v aromalampičce pár kapek 100% esence ze skořice (ne Salus, ten má jinou vůni) a také šamanská esence Aqua de kananga, tu si na sebe aplikuji místo parfému. Hodně mi i pomáhalo uzemňování pomocí čakrových obrázků, kdy jsem se soustředila na dané místo na postavě na obrázku. S otevřenou a správnou funkčností této čakry budete mít pocit sebevědomí a budete si věřit natolik, že budete vědět, že vše, co si předsevzete, to také dokážete.

S láskou Kateřina