Lenormand a Myšlenky moudrosti na 14.11.2017


Dnes jsem se od osmi ráno do pěti do večera nezastavila. Nejdříve jsem byla se synem u dětské lékařky a pak jsem opět skončila v nemocnici, řekla jsem si, že když mi Vesmír dal dnes volný den, tak věděl proč. Dnes už budu jen relaxovat a teď ke kartám na zítřejší den.

DŮM – KLÍČ – PES

+ DŮTKY – JEZDEC

První řádek je pro nás příjemný. Dům hovoří o našem domě, bytě, nemovitosti a o lidech, který v něm s námi žijí, naší rodině. Přeneseně dům symbolizuje chrám naší duše, naše tělo, místo, kam se chodíme schovávat a cítíme se v něm v bezpečí. Dům má pevné stěny, pevný základ je pro nás jistou oporou. Celkově z tohoto spojení cítím jistotu, spolehnutí a oporu. Doma máme klíč k tomu, aby jsme vyřešili určitý problém, klíč otvírá všechny zámky dveří a bran. A my naráz se můžeme na domov, na lidi v něm spolehnout. Když nastane nějaký problém, pak pes má ochranářský pud, můžeme se spolehnout na jeho pomoc. Pokud máme nějaké plány, pak se nám je podaří uskutečnit a dokonce i vzniklou situaci udržet. Kdo řeší koupi a nebo vlastnictví nemovitosti, pak se mu to dnes podaří.

A další dvě karty jsou o energii komunikace. Komunikovat zde můžeme osobně, telefonicky, emailem… není to zde nijak omezeno. Může se zde také jednat o vývoj událostí, který způsobila komunikace. U dutek se zde energeticky kromě rozhovorů může situace týkat i vnitřních rozporů, ale ty by byli spíše v mysli a taky zde cítím, že jak by přišli, tak by je za chvíli jezdec odnesl pryč, takže i konflikty by zde byli krátké, malé. Důtky také charakterizují právní záležitosti, u mě se to zítra může týkat jezdce – auta, uvidíme, jak to vše dopadne.

Vyložila jsem i jednu kartu z Myšlenek moudrosti pro život v radosti od Louise L. Hay, sotva jsem vzala karty do rukou, tak mi sama vypadla z balíčku.

Má mysl je účinným nástrojem uzdravování

Každá nemoc pro mě představuje skrytou lekci. Rozhoduji se svou mysl používat k uzdravení všeho, co mě tíží.

S láskou Kateřina