Lenormand a Myšlenky moudrosti na 22.10.2017


Na neděli jsem vyložila pouze tři karty z lenormandek, cítím, že víc není třeba. Do oka mi místo nich padl můj oblíbený Zákon rezonance od Pierra Franckhe a vyložila jsem i jednu z Myšlenek moudrosti pro život v radosti od Louise L. Hay.

DŮTKY – RYBY – SLUNCE

Peníze, peníze a zase ty peníze budeme dnes řešit. Peníze také souvisí s hmotným majetkem jako takovým. My dnes můžeme o penězích diskutovat, možno i hádat se o ně. Budeme mít v sobě vnitřní rozpor až takovou hodně velkou nervozitu. Ryby se sluncem hovoří o větší částce peněz, tu můžeme dnes řešit, např. co vlastně s ní, abych se zachovala správně. Ale jinak toto spojení hovoří i o dobrých obchodech, duševní spokojenosti. Sluníčko je zde takové naše dostání se do pohody a vyrovnání, možno také najití toho správného řešení, které nás zalije světlem, teplem a naplněním. Slunce je hodně také o optimismu. Vždy je lepší přestat se bát a místo toho začít myslet pozitivně.

Affirmace: „Moje schopnost prožívat štěstí každým dnem roste!“ (Zákon rezonance)

Je to jen myšlenka a myšlenka může být změněna.

Myšlenky, které si právě teď volím a kterým věřím, vytvářejí mou budoucnost. Tyto myšlenky utvářejí mé zkušenosti pro zítřek, příští týden, příští rok. (Myšlenky moudrosti pro život v radosti)

S láskou Kateřina