Lenormand na 1.10.2019


Dnes byla u nás odpoledne vichřice a já zrovna relaxovala. V pokoji bylo absolutní ticho a já jsem jen vnímala zvuky větru z venku. Krásně mě to nabíjelo a přivádělo do stavu relaxace. Na úterý jsem vyložila z Mystické lenormand a te’d ke kartám:

LIŠKA – DUCHOVNÍ PRŮVODCI – MĚSÍC

+ CESTY – MRAKY

Hm, dnes ty správné myšlenky k nám nepřicházejí. Naše napojení na vnitřní světy a na jemně hmotné bytosti je pryč. Nemusí být přímo mrtvé, ale s liškou je tu velká pravděpodobnost, že uslyšíme nesprávné našeptávání, buď je to naše Ego, náš strach a nebo se napojíme na něco, co nejedná v našem nejvyšším dobru. Problém je zde totiž v naší rozhozené psychice a o ní hovořím jako k takovém našem blokátoru. Protože pokud chceme slyšet naše vyšší Já, naše anděly či jiné duchovní průvodce, pak hlavní předpoklad k tomu je naše zklidnění. Pokud jsem ale rozhození popř. se utápíme v depresích, pak se s námi spojí místo anděla nějaký nižší démon a nebo podobná havěť, ale ten již nebude chtít naše dobro. S liškou prostě něco důležitého přehlížíme. Popíši-li lišku jako člověka, pak se jedná o někoho, kdo se snaží za každou cenu získat nějakou výhodu jen pro sebe a to většinou na úkor ostatních, buď jim přímo lže a nebo to podstatné zatají. A ty naši duchovní průvodci by nás tak strašně rádi na tuto lišku upozornili, ale jak mohou v našem stavu? I kdyby jsme se uklidnili, pak stejně máme tendence jim nevěřit.

Ach ta naše nerozhodnost, je to tak, není to tak? Mám jít tou a nebo tou cestou? Dále nevidíme a to nás celé zdržuje od rozhodnutí. Ostatně dnes není vhodná doba něco řešit, není vhodná doba uzavírat smlouvy, není vhodná doba ke zbrklým rozchodům a ukvapeným závěrům. Situace se může ve finále vyvinout jakkoli. Když člověk nevidí dále, když se ocitá v nejistotě, pak má tendence sahat po alkoholu a nebo upadne do depresí. Ale to nemusí, mraky jsou o trpělivosti, ono to sluníčko jednou vyjde a my v něm uvidíme věci jaké doopravdy jsou, ale na to si musíme chvíli počkat.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop