Lenormand na 1.5.2018


Dnes jsem se od rána nezastavila, rodina vyrazila za zábavou a já jsem stále v pracovním tempu, ale na druhou stranu mám aspoň chvíli klid. A teď ke kartám:

ANDĚL – KŘÍŽ – PŘEDCI

+ MRAKY – PARK

Na první májový den nám vyšly zajímavé karty, prolínají se v nich energie dnešní Valpuržiné noci. Úterý vnímám jako takový přelom, kdy při nás bude stát náš anděl ochránce, bude nám dávat sílu nejen on, ale i naši předci, někdo, kdo již není mezi námi, on i s anděli přišel aby nás podržel v následující naší situaci. Kříž hovoří o našem těžkém údělu, kdy se můžeme trápit, něco jako kdyby se rozpadalo, může nám připadat, že si na svých zádech neseme těžké břímě. Něco se pro někoho již mohlo ukončit, tudy cesta nevede, teď také můžeme procházet určitou životní zkouškou. A po nás se chce, aby jsme sebrali všechnu svoji sílu a uspěli, pokud utečeme, pak se nám tato zkouška za čas postaví znovu do cesty, nedá se jí vyhnout.

Ano, nemáme jasno, v hlavě máme zataženo, mraky a kouř. Mraky jsou zde světlou částí k parku, tím pádem by se věci měli postupně vyjasnit, mělo by se nám v hlavě pomalu rozsvítit. Pokud tedy se nebudeme v těchto stavech cíleně utápět. Ale to vše bude chtít se pomalu ztišit, nic neřešit a v nejlepším případě pořádat anděly o pomoc, o pomoc můžeme požádat i někoho, kdo není mezi námi, pak už jen stačí naslouchat svým myšlenkám, nápadům a vjemům. Tvrdím, že první nápad, který mě probleskne hlavou je většinou ten správný. Tyto nejasnosti se dnes mohou týkat určité oficiality, dejme tomu oficiálního vztahu, zaměstnání a nebo styku s veřejností.

S láskou Kateřina