Lenormand na 10.1.2020


Včera jsem až do noci skládala novou komodu a ráno se mi tak úžasně leželo, že se mi nechtělo vstávat. A vlastně celý den jsem si užívala nově zařízeného studia. Nemám ráda změny, takže si pomaleji zvykám na nové rozložení a u toho zjišťuji, že najednou je vše praktičtější. A dnes jsem po dvou týdnech volna měla moji milovanou jógu, mohla jsem sice cvičit doma sama, ale nějak jsem se k tomu nedonutila. Na pátek jsem vyložila z Mystické Lenormand a teď ke kartám:

LOĎ – SLUNCE – PTÁCI

+ JETEL – SRDCE

Nevím, jak to dělám, ale opět mi v ruce zůstali nádherné karty. Loď zde odkazuje na naši životní cestu a na věci, které by jsme strašně moc rádi dělali, jsou to naše sny, plány a touhy. Dále loď zde odkazuje i na naše myšlenky, zde se sluncem jsou pozitivní a optimistické. Věříme svým snům a také důvěřujeme sami sobě. Mnozí z nás již vidí nějaké pokroky na své cestě. Vidí, že předměty jejich touhy jsou stále blíž a blíž. Jinak my ostatní nemusíme hned vidět hmatatelné výsledky, ale to nevadí, někde v dáli se věci mění k lepšímu. Loď je dlouhodobější karta. Bohužel s ptáky jsme také trochu roztržití, což se zde odráží i na směrování naší energie. Ptáci také mohou hovořit o strachu a o tom, že jsme si vzali trochu více práce a teď nevíme, kam máme skočit dřív. Jedná se zde pouze o nárazovou záležitost, chvíli je okolo nás chaos a pak najednou zavládne klid. Ti z nás, kteří se chystají na dovolenou někam za sluncem, pak ti budou zažívat cestovní horečku.

Jetel je taková bezstarostná energie, kdy se radujeme z běžných každodenních radostí jako je slunce, bouřka, procházka přírodou či si koupíme nějakou maličkost jen tak pro radost. Neřešíme nijak věci do hloubky a celkově je kolem nás taková lehká láskyplná atmosféra. I malé, bezvýznamné věci, dokážou potěšit naše srdíčko. Do určité míry se můžeme cítit jako vítězové, je možnost zamilování či prožití krátkého románku.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí ceník služeb

a moje autorské mandaly