Lenormand na 10.3.2019


Říkám si, že tento týden je opravdu náročný a zítra to zatím ještě nekončí. Do teď jsem polehávala protože před pár dny onemocněla dcera, pak syn a teď to celé dopadlo na mě. Takže dnes jen odpočívám a léčím se teplými čaji. Na zítřejší den jsem vyložila z Lenormand a teď ke kartám:

PARK – KOSA – LIŠKA

+ MYŠI – HAD

To bude zase jízda, opravdu nevím, jak jinak tyto karty pojmenovat. Park představuje společnost a společenské mínění, já ho vnímám i jako takovou oficialitu, jako to, co ostatní navenek na nás a o nás ví, co si o nás myslí. Kosa nás zde ohrožuje a přímo upozorňuje na lišku, na nějakou faleš, lež, neupřímnost, ne fér jednání a pomluvy, které nám zde ohrožuje naše postavení. V partnerství by se záležitost týkala oficiálního vztahu, který ohrožuje nevěra. A teď kdo je ta liška, někdo jiný, někdo, kdo chce za každou cenu získat určitou výhodu pro sebe na úkor ostatních a nebo jsme to my, kteří jsme tou liškou v cizím partnerským vztahu? Park zde může hovořit také o nějaké společnosti, firmě, která nejedná zrovna čestně. Pokud to teď přeženu, pak dnes se snažte být co nejvíce obezřetní na to, co řeknete, na to, koho si připustíte k tělu a také si hlídejte svoje věci. Lišku totiž na první pohled nemusíme prokouknout.

Myši zde hovoří o ztrátě a ta může být opravdu jakákoli, od finanční po psychickou újmu až ke ztrátě sebevědomí. Myši nám dokáží nahlodávat naši mysl, chroustají v hlavě a přináší do našeho života starosti, s nimi to za nic nestojí. Dnes nic v našem životě nejde tak, jak by jsme si představovali. Had nás zde učí trpělivosti a říká, že dnes není správná doba na akci. Had kromě řekněme pomluv, konkurenčního boje, tak může hovořit o milence, rivalce a také o nevěře jako takové. Jinak obecně to není pozitivní ani negativní karta, jen je s ní vše na dlouho, nastávají komplikace a různé zádrhely. A já budu celý den relaxovat a nic neřešit, i když tuším, co mi chtějí karty říci, dva dny mám o tom naprosto šílené věštecké sny. Situace se netýká přímo mě, takže ji nemohu nijak ovlivnit a popravdě jsem hodně zvědavá, jak to celé nakonec dopadne.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde