Lenormand na 10.4.2019


Po delší době jsem měla chuť vyložit z rozšířené verze 56ti karet lenormand. A teď ke kartám:

ČERNÁ ČARODĚJNICE – ČERNÁ KOČKA – KOTVA

+ ČÁPI – ZÁPAS

Každý den růžový a ideální a tím bych charakterizovala energie nadcházející středy. Černá čarodějnice kromě toho, že občas odkazuje na černou magii a různé rituály, tak také přímo hovoří o nepříjemných negativních energiích. A ty mohou být jak v nás, okolo nás a nebo jimi budou vyzařovat ostatní lidé a pro nás to nebude příjemné. Hned vedle je černá kočka, ta sice za určitých okolností by mohla hovořit pro někoho o štěstí a mystice, ale hodně lidí si ji spojuje právě s čarodějnicemi, magií a neštěstím. Já osobně ji v tomto kontextu vnímám jako takovou hru kočku s myší, hru kdo z koho a v této hře nebudou použity rovné zbraně. Černá čarodějnice je zlá, zákeřná a ve spojení s kočkou falešná. Když toto píši, tak mi pálí levá ruka což hovoří o hodně nepříjemných a nízkých energiích. Ve spojení s kotvou se sice budeme mít tendence určitým způsobem uzemňovat, což je dobře. Ale na druhou stranu kotva představuje zaměstnání a také naše zázemí, naše ukotvení v našem životě a to dvě karty před tím narušují. Za určitých okolností by se zde mohlo jednat o hodně nepříjemný konkurenční boj, kde opravdu i ta magie může být použita. V lepším případě se zde jedná jen o nepříjemné energie okolo nás.

Chceme něco změnit, chceme udělat nějaký krok v před, ale přesně nevíme jaký, celý se to v nás mele a hádá. Buď zde zápasíme sami se sebou a nebo bojujeme s okolím. Čápi hovoří o proměnlivosti našeho života, nic v něm teď není jisté. A my se snažíme vybojovat o naše místo v něm. Ta energie je opravdu šílená.

Doporučuji si tyto energie nepřipouštět k tělu, ideální je udělat si kolem sebe ochranný obal. Já si vždy představovala nejdříve zelené vajíčko, to léči, na něm bylo fialové vajíčko, to podporuje naše intelektuální schopnosti a nakonec bílé zářivé, které vše odráželo. Dobrá je také afirmace: „Jsem světlo a láska!“. Můžeme se také průběžně pročišťovat přes Kristovu energii, která je přístupná každému, stačí jen o ni požádat. Zítra je pro mě poslední den v tomto školním roce, kdy vezu syna z tenisu z kryté haly (nepříjemná cesta přes ucpané silnice v nejhorší možný čas), od dalšího týdne budou hrát venku kousek o domu, takže mi tato povinnost odpadne.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Moje autorské tvorba zde