Lenormand na 11.10.2019


Tak, dnešní den máme skoro za sebou a zítra náš čeká pátek. Opět jsme se ani nestihla otočit a už se chýlí pracovní týden ke konci. Na pátek jsem vyložila z lenormandek a teď ke kartám:

HAD – PRSTEN – MEDVĚD

+ SRDCE – DŮTKY

Tentokrát to dnes nebude mít zrovna jednoduché. Had je předzvěstí problémů a komplikací. Věci nepůjdou tak, jak je máme naplánovány, v mnoha záležitostech nastane zdržení. Dnešní situace se bude týkat všech druhů vztahů, manželských, partnerských, mileneckých, kamarádských, pracovních a obchodních. S hadem budou mít ostatní tendence se vymlouvat od svých povinností, mohou nastat zádrhely a popřípadě i různé podpásovky. Ne zřídka kdy had odkazuje na rivalitu a konkurenci, která se neštítí ničeho. V reálném životě je had milenka a nebo zákeřná kolegyně, v rodině hadem nazýváme např. i naši tchyni. Díky hadu můžeme mít tendence přestat důvěřovat ostatním lidem a nebo ztrácíme víru sami v sebe a ve své schopnosti. Mám tu ale jednu příjemnou zprávu a tou je medvěd, díky jemu máme stále svoji pozici, díky jemu stojíme pevně nohami na zemi, jsme někdo, jsme autoritou a to nám jen tak nikdo nevezme. S ním máme neskutečnou sílu všechno ustát. Ale pozor zde na žárlivost.

Celá tato záležitost nepůsobí na nás nejlépe. Jsme nervózní, celé se to v nás hádá a mele, tlak máme nahoře. Pro nás je to hodně adrenalinová záležitost, měli by jsme se vědomě zklidnit aby jsme si nepřivodili úraz.

S láskou a pokorou Kateřina

Zde je k nahlédnutí Ceník služeb

Nový eshop Sunny Life Shop