Lenormand na 11.4.2017


DŮM – ČÁPY – MYŠI

+ JETEL – ČERNÁ KOČKA

Možná dnes uvažujete o nějaké změně ve svém domově (dům, byt, pozemek…) a nebo také přímo v rodině. Může se jednat o jakoukoli změnu, např. přeorganizovat, přemístit věci, rekonstruovat, vymalovat… Někdo bude uvažovat o stěhování, změně domova, přemístění se z jednoho místa na druhé, z jednoho pokoje do druhého a nebo se tato změna bude týkat zavedených a zažitých pravidel v domě, bytě a v rodině jako takové. Ale každopádně dnes se taková změna nebude konat a pokud ano, pak na ní jen ztratíme, byla by to změna k horšímu. Myši ji nahlodávají, dnes jí nepřejí. Dům také může představovat chrám naší duše, jen naše místečko, kam před ostatními unikáme. Možná také právě sami v sobě budeme chtít změnit.

Jetel může představovat časovou kartu krátkodobého charakteru. Většinou se o něm hovoří v časovém úseku do jednoho týdne, 2-4 dny (ale díky této číslovce i 2-4 týdny). Po tuto dobu nám okolnosti nebudou přát, jako kdyby nám přes cestu přeběhla černá kočka a my pocítili nepřízeň osudu. Černá kočka také hovoří o falši a o hře kočky s myší. Je také možné, že někdo, kdo má doma kočku zrovna v její přítomnosti dnes nalezne takové to štěstíčko, které dělá všední den krásnějším.

Když to shrnu na svoji situaci, tak přítel chtěl na zahradě zasázet semena na trávník, já měla dopoledne ještě zahradu trochu pohrabat, chtěli jsme to stihnout ještě před deštěm, aby jsme pak měli zahradu dokonale zalitou, ale bohužel pršet začalo už v noci ještě před sázením. Takže žádná změna se dnes konat nebude.

S láskou S