Lenormand na 12.1.2018


Dnes jsem opravdu zažila menší šok, tak, jak jsem psala v předpovědi na čtvrtek. Před konzultací jsem zapalovala svíčku a chytly mi vlasy, shořel celý jeden pramen až k hlavě, ale vzhledem k tomu, že mám hodně vlasů, není to na první pohled poznat a vlastně to dopadlo pro mě dobře, nic jiného nechytlo a já jsem také celá. A teď ke kartám na pátek:

MYŠI – JETEL – RAKEV

+ DÁMA – HAD

Budu ráda, až venku začne opět svítit sluníčko, energie těchto posledních dní se mi moc nelíbí. Myši hovoří o ztrátě, dluzích, trápeních, špíně… Dnes budou nahlodávat naše každodenní štěstí, někdo díky nim může ztratit i určitou svoji výhodu, takový svůj triumf. Jetel je ale krátkodobá karta, takže pokud dnes opravdu budeme pociťovat určitou ztrátu, jak finanční, tak i jinou, pak nebude nijak veliká. Deprese a nepříjemné stavy mysli budou mít také krátkého trvání. Rakev celý tento řádek ukončuje, konec, šmitec a jedeme na novo, nastane obrat k lepšímu.

Situace se dnes opět bude týkat nás žen, dáma je naše osobní karta. U nás prostě dnes nepůjde nic jednoduše, mohou nastat průtahy a objeví se určité problémy, nemůžeme jít dnes přímo, ale oklikou, tím pádem může nastat chvíli i zdržení. Je také možné, že vedle nás stojí zrada, může se jednat i o jinou ženu, např. naši konkurentku, rivalku, sokyni v lásce a nebo je to jiná, jakákoli vypočítavá žena. Intriky a ne fér boj je na cestě k nám a nebo od nás, protože tím hadem můžeme být i my. V lásce had kromě nevěry hovoří o zklamané důvěře.

S láskou Kateřina